pentium co to jest
Pentium definicja. Jak działa CISC piątej generacji wprowadzony na rynek w 1993 r. poprzez firmę.
Znaczenie pentium definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pentium

Co to znaczy PENTIUM: Typ 32-bitowego procesora CISC piątej generacji wprowadzony na rynek w 1993 r. poprzez firmę Intel jako następca procesora 486DX. Zawiera 3,3 miliona tranzystorów i pamięć L1 o wielkości 16 kB. Pracuje z częstotliwością taktowania od 75 do 200 MHz. Pentium w wersji MMX pracuje również z częstotliwością 233 MHz.

Czym jest Pentium znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Port FireWire:
Definicja Zobacz FireWire pentium.
Co znaczy Plik Rejestru:
Definicja plików stanowiących rejestr Windows: mechanizm.dat albo user.dat 2. Plik tekstowy o rozszerzeniu .reg zawierający cały rejestr Windows albo jego fragment otrzymany z powodu wyeksportowania danego pentium.
Co znaczy Pogłos:
Definicja polegające na wielokrotnym odbiciu się fal dźwiękowych w przestrzeniach zamkniętych. Dźwięk docierający do słuchacza dochodzi nie tylko bezpośrednio ze źródła dźwięku, lecz również z niewielkim pentium.
Co znaczy Połączenie Pozasieciowe:
Definicja telefoniczne, gdzie abonent wywoływany korzysta z usług innej sieci niż abonent inicjujący połączenie (na przykład abonent sieci Plus GSM dzwoni do abonenta Ery). Niekiedy operatorzy rozróżniają w pentium.
Co znaczy Płyta Główna:
Definicja prostokątna płyta stanowiąca podłoże, na którym umieszcza się układy elektroniczne komputera, takie jak procesor, pamięć RAM czy karty rozszerzeń. Prócz tego na płycie głównej znajdują się takie pentium.
  • Dodano:
  • Autor: