pentium co to jest
4 PENTIUM definicja. Jak działa CISC siódmej generacji wprowadzony na rynek w 2000 r. poprzez firmę.
Znaczenie pentium definicja.

Czy przydatne?

Definicja PENTIUM 4

Co to znaczy PENTIUM 4: Typ 32-bitowego procesora CISC siódmej generacji wprowadzony na rynek w 2000 r. poprzez firmę Intel jako następca procesora Pentium III. Korzysta z innych gniazd niż procesory Pentium III (Socket 423 i Socket 478), a również z innych rodzajów pamięci (RDRAM, DDR-SDRAM). Zawiera 42 miliony tranzystorów, 8 kB pamięci L1 i 256 kB pamięci L2. Pierwsze modele pracują z częstotliwością taktowania od 1,3 do 2,0 GHz. Najszybsze aktualnie wytwarzane procesory Pentium 4 taktowane są częstotliwością ponad 3 GHz i wyposażono je w technologię Hyper-Threading. Pentium 4 zawiera także dodatkowe instrukcje, które przyspieszają przetwarzanie grafiki 3D, obróbkę obrazu wideo i obsługę aplikacji muzycznych (w procesorach Pentium 4 nazwane są one SSE). Por. Athlon XP.

Czym jest Pentium 4 znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Prescan:
Definicja oprogramowaniu sterującym skanerem. To jest szybki skan wykonany z niską rozdzielczością. Umożliwia podgląd skanowanego dokumentu, jeszcze przed właściwym skanowaniem. Dlatego można skorygować pentium 4 co to jest.
Co znaczy Połączenie Pozasieciowe:
Definicja telefoniczne, gdzie abonent wywoływany korzysta z usług innej sieci niż abonent inicjujący połączenie (na przykład abonent sieci Plus GSM dzwoni do abonenta Ery). Niekiedy operatorzy rozróżniają w pentium 4 definicja.
Co znaczy Post:
Definicja Informacja wysłana na grupę dyskusyjną i widoczna na niej dla innych internautów pentium 4 co znaczy.
Co znaczy Poczta Głosowa:
Definicja W telefonii komórkowej odpowiednik automatycznej sekretarki. Dostęp do informacji przechowywanej w poczcie głosowej jest możliwy po wybraniu odpowiedniego numeru i podaniu swojego kodu dostępu pentium 4 słownik.
  • Dodano:
  • Autor: