pentium co to jest
Pentium Pro definicja. Jak działa CISC szóstej generacji wprowadzony na rynek w 1995 r. poprzez.
Znaczenie pentium definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pentium Pro

Co to znaczy PENTIUM PRO: Typ 32-bitowego procesora CISC szóstej generacji wprowadzony na rynek w 1995 r. poprzez firmę Intel jako procesor o dużej wydajności do serwerów pracujących z 32-bitowymi aplikacjami. Zawiera 5,5 miliona tranzystorów i od 256 kB do 1 MB pamięci L2. Pracuje z częstotliwością taktowania od 150 do 200 MHz. Na płycie głównej montowany jest do gniazda Socket 8.

Czym jest Pentium Pro znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Przygodówka:
Definicja Zobacz gra przygodowa pentium pro.
Co znaczy Prędkość Zapisu:
Definicja zapisywane są dane w nagrywarce płyt. W sytuacji nagrywarek CD-RW pojedyncza (x1) szybkość zapisu znaczy, iż zapełnienie krążka będzie trwało tyle, ile trwa odtworzenie całego muzycznego kompaktu pentium pro.
Co znaczy Pogłos:
Definicja polegające na wielokrotnym odbiciu się fal dźwiękowych w przestrzeniach zamkniętych. Dźwięk docierający do słuchacza dochodzi nie tylko bezpośrednio ze źródła dźwięku, lecz również z niewielkim pentium pro.
Co znaczy Patch:
Definicja programu, gry albo mechanizmu operacyjnego, które likwiduje usterki i błędy przeoczone w momencie jego stworzenia. Patche to zazwyczaj niewielkich rozmiarów programy, które najczęściej można ściągnąć pentium pro.
Co znaczy Private Branch Exchange:
Definicja Zobacz PBX pentium pro.
  • Dodano:
  • Autor: