photoret co to jest
Photoret definicja. Jak działa HP służąca w wytwarzanych poprzez tę firmę drukarkach atramentowych.
Znaczenie photoret definicja.

Czy przydatne?

Definicja Photoret

Co to znaczy PHOTORET: Technologia przedsiębiorstwa HP służąca w wytwarzanych poprzez tę firmę drukarkach atramentowych wykorzystywana poprawie jakości wydruku bez zwiększania jego rozdzielczości. Dzięki tej technologii drukarka jest w stanie kilkadziesiąt razy dokładniej w tym samym miejscu umieścić kroplę atramentu, poprzez co może odwzorować sporą liczbę odcieni barw.

Czym jest PhotoREt znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Portal:
Definicja który z racji na bogatą ofertę jest skierowany do szerokiego grona internautów. W najwyższym stopniu znane portale zagraniczne to: AOL, Netscape, Lycos; polskie to Wirtualna Polska - www.wp.pl i photoret.
Co znaczy PDF:
Definicja tworzonych w programie Adobe Acrobat. Zapisywane w nim są wszystkie przedmioty drukowanego dokumentu, czyli tekst i grafika. Pliki w formacie PDF znaleźć można regularnie na płytach CD-ROM, dołączone photoret.
Co znaczy Płyta Optyczna:
Definicja Zobacz dysk optyczny photoret.
Co znaczy Pentium Pro:
Definicja procesora CISC szóstej generacji wprowadzony na rynek w 1995 r. poprzez firmę Intel jako procesor o dużej wydajności do serwerów pracujących z 32-bitowymi aplikacjami. Zawiera 5,5 miliona photoret.
Co znaczy Płyta Winylowa:
Definicja Zobacz płyta analogowa photoret.
  • Dodano:
  • Autor: