photoshop co to jest
Photoshop definicja. Jak działa tworzenia i obróbki grafiki rastrowej przedsiębiorstwa Adobe.
Znaczenie photoshop definicja.

Czy przydatne?

Definicja Photoshop

Co to znaczy PHOTOSHOP: Profesjonalny program do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej przedsiębiorstwa Adobe Systems, Inc. Początkowo popularny był tylko na komputery Macintosh, z czasem skorzystać mogli z niego również użytkownicy Windows. Program Photoshop powszechnie służący jest w studiach graficznych między innymi do retuszu zdjęć. Adres WWW: www.adobe.com.

Czym jest Photoshop znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PIO:
Definicja technologia przesyłania danych między dyskiem twardym a pamięcią RAM komputera. Transfer PIO działa w kilku trybach różniących się od siebie szybkościami transferu danych (od 0,4 do 11,1 MB/s photoshop.
Co znaczy Program Faksowy:
Definicja umożliwia wysyłanie i odbieranie, a również tworzenie faksów. Do pracy wymaga zainstalowanego w komputerze faksmodemu. Faks jest odbierany i zachowywany jako plik graficzny, którego nie można photoshop.
Co znaczy Pop-Up:
Definicja Ustalenie stosowane w odniesieniu do okien bądź menu pojawiających się na ekranie. Z angielskiego: pop-up - pojawiać się nagle photoshop.
Co znaczy Plik Dźwiękowy:
Definicja przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI), dźwięk w formacie Wave, dźwięk skompresowany (MP3). Pliki dźwiękowe i ich rodzaje rozróżniamy po rozszerzeniach. Do ich odtwarzania photoshop.
Co znaczy Podwójne Kliknięcie:
Definicja kliknięcie na przedmiot GUI. Skutkuje ono zazwyczaj otworzenie zawartości ikony (folderu) albo uruchomienie programu. Gdy podwójne kliknięcie jest wykonane zbyt wolno (między kliknięciami jest zbyt photoshop.
  • Dodano:
  • Autor: