pixelplus co to jest
Pixelplus definicja. Jak działa Philips służąca szeroko w najnowszych telewizorach tego producenta.
Znaczenie pixelplus definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pixelplus

Co to znaczy PIXELPLUS: Technologia przedsiębiorstwa Philips służąca szeroko w najnowszych telewizorach tego producenta. Pozwala ona na powiększenie rozdzielczości prezentowanego obrazu telewizyjnego do 1050 linii poziomych, z których każda zawiera 2048 pikseli. Standardowa ramka obrazu w telewizorze bez mechanizmu Pixel Plus ma 525 linii (każda ma 1024 piksele). Rozwiązanie takie ma w zamiarze producenta zaoferować jakość obrazu zbliżoną do tej oferowanej poprzez telewizję cyfrową.

Czym jest PixelPlus znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Plik Ukryty:
Definicja Plik, który ma nadany atrybut ukryty pixelplus.
Co znaczy Plug-In:
Definicja program uzupełniający możliwości większego programu (na przykład przeglądarki stron WWW). Plug-in pozwala na wyświetlanie na monitorze różnorodnych dodatków (((na przykład filmów, utworów muzycznych pixelplus.
Co znaczy Programowy Odtwarzacz DVD:
Definicja Zobacz odtwarzacz DVD (def. 2 pixelplus.
Co znaczy Postmaster:
Definicja serwera pocztowego. Zakłada konta pocztowe i rozwiązuje problemy powiązane z wysyłaniem i odbieraniem poczty e-mail. Adres e-mail postmastera rozpoczyna się najczęściej od postmaster@ Por. webmaster pixelplus.
Co znaczy PowerPC:
Definicja wykonanego w architekturze RISC, który powstał przy współpracy przedsiębiorstw Motorola, IBM i Apple. Najstarsza wersja tego procesora (oznaczenie PowerPC 601) pracowała z częstotliwością taktowania pixelplus.
  • Dodano:
  • Autor: