powerpc co to jest
POWERPC definicja. Jak działa architekturze RISC, który powstał przy współpracy przedsiębiorstw.
Znaczenie powerpc definicja.

Czy przydatne?

Definicja POWERPC

Co to znaczy POWERPC: Typ procesora wykonanego w architekturze RISC, który powstał przy współpracy przedsiębiorstw Motorola, IBM i Apple. Najstarsza wersja tego procesora (oznaczenie PowerPC 601) pracowała z częstotliwością taktowania 60 MHz i była 32-bitowa. W 1997 r. powstał procesor PowerPC 750 (nazwa handlowa G3), który stał się jednym z w najwyższym stopniu popularnych procesorów do Macintoshów. Aktualnie jeden z najmocniejszych modeli PowerPC pracuje z szybkością 1,42 GHz MHz. Na komputerach wyposażonych w procesory PowerPC najczęściej instaluje się mechanizm Mac OS, można również Windows NT, UNIX i OS/2. Skrót PowerPC pochodzi od Performance Optimization With Enhanced RISC Personal Computer - zoptymalizowane działanie komputera osobistego w ulepszonej architekturze RISC.

Czym jest PowerPC znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Paint Shop Pro:
Porównanie licencji shareware mający spore możliwości program graficzny przedsiębiorstwa Jasc Software. Początkowo przeznaczony jedynie do tworzenia grafiki rastrowej i retuszu obrazów. Od wersji 6.0 oferuje powerpc co znaczy.
Krzyżówka Połączenie Komutowane:
Dlaczego Zobacz dostęp komutowany powerpc krzyżówka.
Co to jest Program Biurowy:
Jak lepiej Program komputerowy wchodzący w skład pakietu biurowego powerpc co to jest.
Słownik PNG:
Kiedy bezstratną kompresję format graficzny mający zastąpić format GIF, który stał się formatem licencjonowanym. PNG pozwala na zapisywanie obrazów w 32-bitowym kolorze, niemożliwe jest z kolei tworzenie w powerpc słownik.
  • Dodano:
  • Autor: