powerpc co to jest
Powerpc definicja. Jak działa architekturze RISC, który powstał przy współpracy przedsiębiorstw.
Znaczenie powerpc definicja.

Czy przydatne?

Definicja Powerpc

Co to znaczy POWERPC: Typ procesora wykonanego w architekturze RISC, który powstał przy współpracy przedsiębiorstw Motorola, IBM i Apple. Najstarsza wersja tego procesora (oznaczenie PowerPC 601) pracowała z częstotliwością taktowania 60 MHz i była 32-bitowa. W 1997 r. powstał procesor PowerPC 750 (nazwa handlowa G3), który stał się jednym z w najwyższym stopniu popularnych procesorów do Macintoshów. Aktualnie jeden z najmocniejszych modeli PowerPC pracuje z szybkością 1,42 GHz MHz. Na komputerach wyposażonych w procesory PowerPC najczęściej instaluje się mechanizm Mac OS, można również Windows NT, UNIX i OS/2. Skrót PowerPC pochodzi od Performance Optimization With Enhanced RISC Personal Computer - zoptymalizowane działanie komputera osobistego w ulepszonej architekturze RISC.

Czym jest PowerPC znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Program:
Definicja instrukcji dla procesora. Program może istnieć w dwóch formach: jako kod źródłowy i jako kod maszynowy. Częściej mamy do czynienia z kodem maszynowym, który zapisany jest w pliku wykonywalnym powerpc.
Co znaczy Prequel:
Definicja filmu, lecz opowiadająca o wydarzeniach, które miały miejsce chronologicznie wcześniej. W razie Gwiezdnych wojen dotyczy to powstającej aktualnie nowej trylogii składającej się z Mrocznego Widma powerpc.
Co znaczy Program Antywirusowy:
Definicja które mogą znajdować się w plikach na nośnikach danych. Programy antywirusowe są zazwyczaj wyposażone w dwa niezależnie działające moduły: monitor i skaner. Gdyż na świecie powstaje na dzień powerpc.
Co znaczy Plik Dźwiękowy:
Definicja przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI), dźwięk w formacie Wave, dźwięk skompresowany (MP3). Pliki dźwiękowe i ich rodzaje rozróżniamy po rozszerzeniach. Do ich odtwarzania powerpc.
Co znaczy Poczta Głosowa:
Definicja W telefonii komórkowej odpowiednik automatycznej sekretarki. Dostęp do informacji przechowywanej w poczcie głosowej jest możliwy po wybraniu odpowiedniego numeru i podaniu swojego kodu dostępu powerpc.
  • Dodano:
  • Autor: