raid co to jest
Raid definicja. Jak działa dyskach twardych mający za zadanie przyspieszenie i poprawę.
Znaczenie raid definicja.

Czy przydatne?

Definicja Raid

Co to znaczy RAID: Sposób zapisywania danych na dyskach twardych mający za zadanie przyspieszenie i poprawę bezpieczeństwa operacji dyskowych. RAID może być realizowany dzięki specjalnego sprzętu - kontrolera dysków z funkcją RAID - albo także oprogramowania, wbudowanego między innymi w Windows 2000. W systemie RAID używane są minimum dwa dyski twarde i rekomendowane jest, by wszystkie miały te same rozmiary. Wyróżnia się kilkanaście trybów RAID, z których najważniejsze to: RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10, RAID 0+1. Z angielskiego: RAID - Redundant Array of Inexpensive/Independent Drives - zdublowana tablica niedrogich/niezależnych napędów.

Czym jest RAID znaczenie w Definicje komputer R .

Co znaczy RJ-11:
Definicja Złącze służące w telefonii. Za jego pomocą podłącza się telefon do linii telefonicznej (do gniazdka w ścianie). Z angielskiego: Registered Jack 11 - zarejestrowana wtyczka nr 11 raid.
Co znaczy RDS:
Definicja przekazywania informacji emitowanych poprzez stację radiową równolegle z audycją na wbudowany w odbiornik wyświetlacz. Prezentowana może być na przykład nazwa stacji, telefon kontaktowy, tytuł raid.
Co znaczy Raster:
Definicja Zobacz bitmapa raid.
Co znaczy RAR:
Definicja Algorytm kompresji danych przedsiębiorstwa RarSoft stosowany w programie WinRAR. RAR kompresuje dane skuteczniej (z większym stopniem kompresji) niż ZIP raid.
Co znaczy Ramki:
Definicja wykorzystywany do dzielenia stron WWW na niezależne części. Ramki podnoszą atrakcyjność witryn internetowych, ułatwiając poruszanie się po nich i wyszukiwanie informacji. 2. Poszczególne obrazy raid.
  • Dodano:
  • Autor: