svga co to jest
SVGA definicja. Jak działa graficznych VGA opracowany poprzez organizację o nazwie VESA. Obsługuje.
Znaczenie svga definicja.

Czy przydatne?

Definicja SVGA

Co to znaczy SVGA: Unowocześniony standard kart graficznych VGA opracowany poprzez organizację o nazwie VESA. Obsługuje kilka dodatkowych rozdzielczości obrazu: 800x600, 1024x768, 1280x1024 i 1600x1200 (do wyświetlania tak dużych rozdzielczości konieczny jest również odpowiedni monitor). Wszystkie karty SVGA dysponują paletą kolorów o wielkości 16 777 216 (por. 24-bitowy kolor). Liczba kolorów możliwych do wyświetlenia jest jednak różna dla każdej karty i zależy od ilości pamięci RAM na karcie. Wszystkie aktualnie wytwarzane karty graficzne są zgodne z SVGA. Z angielskiego: Extra VGA. Por. Hercules,CGA, EGA, VGA, XGA, RGB.

Czym jest SVGA znaczenie w Definicje komputer S .

Co znaczy Sony/Philips Digital Interface:
Definicja Zobacz SPDIF svga co to jest.
Co znaczy Strona Testowa:
Definicja w celach testowych i demonstracyjnych. Zawiera różnorodne wiadomości o drukarce - liczba pamięci RAM, stosowane sterowniki, przykładowe barwy albo rastry. Analizując wygląd strony testowej i svga definicja.
Co znaczy Serwer Gier:
Definicja zarządza grą sieciową. 2. W sytuacji gier internetowych, serwerem nazywany jest adres IP, z którym łączy się gracz w trybie gry sieciowej. Serwer przechowuje dane podłączonych użytkowników i zarządza svga co znaczy.
Co znaczy SEC:
Definicja wyprowadzenia pinów procesora, gdzie istnieje tylko jedna płaszczyzna kontaktu między procesorem a jego gniazdem na płycie głównej. Procesory z obudową SEC pasują do gniazd określanych jako Slot, na svga słownik.
  • Dodano:
  • Autor: