ring token co to jest
Token Ring definicja. Jak działa sposób tworzenia sieci LAN opracowana poprzez firmę IBM. Prędkość.
Znaczenie ring token definicja.

Czy przydatne?

Definicja Token Ring

Co to znaczy TOKEN RING: Konkurencyjna do Ethernetu sposób tworzenia sieci LAN opracowana poprzez firmę IBM. Prędkość przesyłania informacji w sieciach Token Ring wynosi 4 albo 16 Mbps. Sieci te nie znalazły szerokiego uznania rynku, raczej wskutek wyższej ceny instalacji w porównaniu do Ethernetu.

Czym jest Token Ring znaczenie w Definicje komputer T .

Co znaczy Terminal:
Definicja wykorzystywany do komunikowania się z urządzeniem takim jak modem, ruter albo serwer. Terminale programowe komunikują się z urządzeniami przez sieć, korzystając najczęściej z protokołu TCP/IP. W token ring.
Co znaczy Tag id3:
Definicja tekstowych przechowywanych w plikach MP3, za ciągiem danych audio. Struktura tagów ID3 może być różna w zależności od wersji. Tagi ID3v1 zawierają między innymi takie pola, jak: nazwa utworu, nazwa token ring.
Co znaczy Terminarz:
Definicja umożliwiający planowanie terminów. Dodatkowymi funkcjami programów tego typu jest przypominanie o zaplanowanych czynnościach (na przykład listem e-mail albo sygnałem dźwiękowym), a również robota token ring.
Co znaczy Tab:
Definicja znaleźć po lewej stronie głównej klawiatury, bezpośrednio pod klawiszem Tylda. Ma on różnorakie działanie. Może wstawiać znaki tabulacji w edytorach tekstu. W arkuszach kalkulacyjnych skutkuje token ring.
Co znaczy Tryb Awaryjny:
Definicja uruchamiania Windows. W trybie awaryjnym większość sterowników urządzeń nie jest wczytywana po to, aby mechanizm operacyjny uruchomił się, a użytkownik mógł usunąć wynikające z ich wadliwej pracy token ring.
  • Dodano:
  • Autor: