sync co to jest
V-Sync definicja. Jak działa częstotliwością odświeżania monitora a liczbą klatek obrazu, które.
Znaczenie sync definicja.

Czy przydatne?

Definicja V-Sync

Co to znaczy V-SYNC: Synchronizacja między częstotliwością odświeżania monitora a liczbą klatek obrazu, które jest w stanie wyświetlić karta graficzna. Włączona synchronizacja znaczy, iż klatka obrazu wygenerowana poprzez kartę jest zmieniana w tym samym momencie, gdy monitor odświeża obraz. Brak synchronizacji skutkuje zwykle widoczne błędy obrazu. Z angielskiego: Vertical Synchronization - synchronizacja pionowa.

Czym jest V-sync znaczenie w Definicje komputer V .

Co znaczy VRML:
Definicja trójwymiarowych obiektów stosowany raczej na stronach WWW. Jego zaletą jest prędkość działania - poprzez internet do użytkownika przesyłana jest bardzo mała porcja danych - jedynie tekstowy opis v-sync.
Co znaczy VBR:
Definicja plików muzycznych służąca między innymi w formatach MP3 i Ogg. W przeciwieństwie od sposoby CBR, w czasie kompresji kodek dostosowuje bitrate utworu do zawartości oryginalnego pliku muzycznego v-sync.
Co znaczy Virtual Reality Modeling Language:
Definicja Zobacz VRML v-sync.
Co znaczy Vesa Local Bus:
Definicja rozszerzeń przeznaczonych do szybkich kart graficznych i kontrolerów. Dostępny w latach 1993-1995, potem został wyparty poprzez znacznie lepszą technologię o nazwie PCI. VLB był rozszerzeniem gniazd v-sync.
Co znaczy Video Object:
Definicja Zobacz VOB v-sync.
  • Dodano:
  • Autor: