co to jest
Vhs definicja. Jak działa rozpowszechniony standard wytwarzania kaset, kamer wideo i magnetowidów.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Vhs

Co to znaczy VHS: W najwyższym stopniu rozpowszechniony standard wytwarzania kaset, kamer wideo i magnetowidów, opracowany w 1975 r. poprzez japońską firmę JVC. Kasety VHS oferują niezłą jakość obrazu i dźwięku i czas odtwarzania do pięciu godz.. Liczba na kasecie (na przykład 180, 240 albo 300) znaczy czas odtwarzania kasety w minutach. Szerokość taśmy w kasecie VHS wynosi 12,7 mm. Dziś kamery VHS są niewiele popularne z racji na wagę i wymiary, jednak magnetowidy i kasety w tym standardzie idealnie przyjęły się w domach, stąd także w wypożyczalniach filmów znajdują się raczej kasety VHS. Z angielskiego: Film Home Mechanizm - domowy mechanizm wideo. Por. VHS-C, Film 8, DV, DVD.

Czym jest VHS znaczenie w Definicje komputer V .

Co znaczy VBX:
Definicja możliwości oprogramowania napisanego w języku Visual Basic w formie pliku (z rozszerzeniem .vbx), z którego używać może, odwołując do niego sporo różnych aplikacji. Aczkolwiek technologii VBX ciągle vhs.
Co znaczy VLB:
Definicja Zobacz Vesa Local Bus vhs.
Co znaczy VHS-C:
Definicja wytwarzania kaset i kamer wideo, częściowo zgodny z VHS. Kasety VHS-C mają mniejsze wymiary niż kasety VHS (chociaż szerokość taśmy pozostała niezmieniona). By kasetę VHS-C odtworzyć w magnetowidzie vhs.
Co znaczy Video Home System:
Definicja Zobacz VHS vhs.
Co znaczy V-Sync:
Definicja między częstotliwością odświeżania monitora a liczbą klatek obrazu, które jest w stanie wyświetlić karta graficzna. Włączona synchronizacja znaczy, iż klatka obrazu wygenerowana poprzez kartę jest vhs.
  • Dodano:
  • Autor: