co to jest
Wmp definicja. Jak działa Zobacz Windows Media Player. Słownik Wmp co to znaczy.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Wmp

Co to znaczy WMP: Zobacz Windows Media Player.

Czym jest WMP znaczenie w Definicje komputer W .

Co znaczy Webmaster:
Definicja serwera stron WWW. Osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie serwera tak, by użytkownicy internetu mogli przeglądać jego zasoby, używając przeglądarek stron WWW. Webmaster to najczęściej również wmp.
Co znaczy Wyświetlacz Ciekłokrystaliczny:
Definicja Płaski odpowiednik monitora stosowany raczej w komputerach przenośnych i w monitorach ciekłokrystalicznych. Wyświetlacze LCD wykorzystują zjawisko blokowania światła poprzez ciecz o określonych wmp.
Co znaczy Wycinanie:
Definicja przenoszenia komputerowej informacji (całego pliku czy na przykład bloku tekstu) do schowka, celem przyszłego wklejenia jej w inne miejsce (po wklejeniu oryginał zostanie usunięty). W celu wycięcia wmp.
Co znaczy Windows 98 SE:
Definicja w stosunku do Windows 98, wersja mechanizmu operacyjnego przedsiębiorstwa Microsoft. Zawiera między innymi DirectX 6.1, powiększoną i poprawioną bazę sterowników, rozbudowane możliwości korzystania z wmp.
Co znaczy Wirus Pocztowy:
Definicja rozprzestrzeniający się poprzez pocztę elektroniczną. Aktualnie to są jedne z najpopularniejszych rodzajów wirusów, z racji na błyskawiczną sposobność powielenia się za pośrednictwem programów wmp.
  • Dodano:
  • Autor: