okno aktywne co to jest
OKNO AKTYWNE definicja. Jak działa jest otworzenie wielu okien (folderów, aplikacji), aktywne to.
Znaczenie okno aktywne definicja.

Czy przydatne?

Definicja AKTYWNE OKNO

Co to znaczy AKTYWNE OKNO: W środowisku, gdzie możliwe jest otworzenie wielu okien (folderów, aplikacji), aktywne to jest, którego zawartość może być poddana modyfikacji (użytkownik może wprowadzać tekst albo wykonywać inne operacje) z klawiatury bądź poprzez użycie myszy. W Windows aktywne okno ma standardowo niebieski pasek tytułowy. Por. nieaktywne okno.

Czym jest aktywne okno znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy Alt:
Definicja podobnym działaniu, umieszczone na klawiaturze komputera po obu stronach klawisza Spacja. W Windows naciśnięcie Alt uaktywnia menu aktywnego okna. Naciśnięcie klawisza Alt skutkuje wywołanie różnych aktywne okno co to jest.
Co znaczy AOL:
Definicja amerykański dostawca usług internetowych, który świadczy własne usługi również w Hongkongu, Japonii i Europie. W ostatnich latach wsławił się wykupieniem kilku innych przedsiębiorstw zajmujących się aktywne okno definicja.
Co znaczy Active Matrix:
Definicja Zobacz aktywna matryca aktywne okno co znaczy.
Co znaczy Atari:
Definicja sprzedawane było kilka modeli komputerów, z których dwa w najwyższym stopniu dostępne to: Atari XL/XE i Atari ST. Atari XL/XE był ośmiobitowym komputerem popularnym w pierwszej połowie lat aktywne okno słownik.
  • Dodano:
  • Autor: