antyaliasing co to jest
Antyaliasing definicja. Jak działa poprzez wybrane programy albo układy scalone, mający na celu.
Znaczenie antyaliasing definicja.

Czy przydatne?

Definicja Antyaliasing

Co to znaczy ANTYALIASING: 1. Mechanizm wykonywany poprzez wybrane programy albo układy scalone, mający na celu zniwelowanie efektu aliasingu. W sytuacji grafiki polega to na dodawaniu pikseli do rysunku, które zmniejszają kontrast między obiektem a tłem, poprzez co ten pierwszy wydaje się bardziej gładki (zaokrąglony). Wszystkie nowe karty graficzne mają technologie umożliwiające wykorzystywanie antyaliasingu. Por. FSAA. 2. Antyaliasing w obróbce sygnału dźwiękowego polega na usuwaniu niektórych częstotliwości dźwięku odpowiedzialnych za zakłócenia.

Czym jest antyaliasing znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy ATAPI:
Definicja EIDE, który zajmuje się komunikacją z innymi urządzeniami niż dyski twarde, czyli: napędami CD-ROM, streamerami, napędami magnetooptycznymi i tym podobne Z angielskiego: Advanced Technology antyaliasing.
Co znaczy AppleTalk:
Definicja Zestaw protokołów komunikacyjnych, które umożliwiają komputerom Macintosh wymianę plików i drukowanie na wspólnych drukarkach. AppleTalk jest częścią mechanizmu operacyjnego Mac OS antyaliasing.
Co znaczy Athlon MP:
Definicja Wersja procesora Athlon albo Athlon XP przeznaczona do pracy w wieloprocesorowych komputerach. Z angielskiego: MultiProcessor - wieloprocesorowy antyaliasing.
Co znaczy AC-3:
Definicja Zobacz Dolby Digital antyaliasing.
Co znaczy Address Book:
Definicja Zobacz podręcznik adresowa antyaliasing.
  • Dodano:
  • Autor: