antyaliasing co to jest
ANTYALIASING definicja. Jak działa poprzez wybrane programy albo układy scalone, mający na celu.
Znaczenie antyaliasing definicja.

Czy przydatne?

Definicja ANTYALIASING

Co to znaczy ANTYALIASING: 1. Mechanizm wykonywany poprzez wybrane programy albo układy scalone, mający na celu zniwelowanie efektu aliasingu. W sytuacji grafiki polega to na dodawaniu pikseli do rysunku, które zmniejszają kontrast między obiektem a tłem, poprzez co ten pierwszy wydaje się bardziej gładki (zaokrąglony). Wszystkie nowe karty graficzne mają technologie umożliwiające wykorzystywanie antyaliasingu. Por. FSAA. 2. Antyaliasing w obróbce sygnału dźwiękowego polega na usuwaniu niektórych częstotliwości dźwięku odpowiedzialnych za zakłócenia.

Czym jest antyaliasing znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy ANSI Lumen:
Porównanie światła opracowana poprzez organizację ANSI, najczęściej używana do opisu jasności projektorów multimedialnych. ANSI lumen jest bardziej miarodajny niż lumen, bo pomiar natężenia światła dzieje się antyaliasing co znaczy.
Krzyżówka aureal3d:
Dlaczego generowania dźwięku przestrzennego, zwany także A3D, opracowany poprzez firmę Aureal Semiconductor. Mechanizm ten został przeznaczony przede wszystkim do współpracy z dwoma głośnikami. W czasie antyaliasing krzyżówka.
Co to jest ASP:
Jak lepiej pozwalająca na umieszczanie wewnątrz strony WWW skryptów, zwykle VBScript albo JScript. Skrypt taki uruchamiany jest na serwerze stron WWW, a rezultat jego działania wyświetlany jest w przeglądarce antyaliasing co to jest.
Słownik Aktywny Setup:
Kiedy na celu uproszczenie i przyspieszenie procesu instalacji oprogramowania z wykorzystaniem internetu. W pierwszej fazie takiej instalacji na komputer użytkownika jest ściągany program zarządzający antyaliasing słownik.
  • Dodano:
  • Autor: