sieciowe archiwum co to jest
Archiwum Sieciowe definicja. Jak działa przechowywana poprzez serwer FTP. Gdyż dla początkujących.
Znaczenie sieciowe archiwum definicja.

Czy przydatne?

Definicja Archiwum Sieciowe

Co to znaczy ARCHIWUM SIECIOWE: Zestawienie plików przechowywana poprzez serwer FTP. Gdyż dla początkujących użytkowników korzystanie z FTP jest uciążliwe, do wielu archiwów sieciowych w internecie można się dostać również za pośrednictwem stron WWW. Odpowiednikiem archiwum sieciowego jest serwer TUCOWS www.tucows.com Jego polski mirror znajduje się pod adresem internetowym tucows.icm.edu.pl.

Czym jest archiwum sieciowe znaczenie w Definicje komputer A .

Co znaczy AT:
Definicja konstrukcji obudowy i płyty głównej komputera, poprzednik ATX. Obudowy AT są przystosowane do płyt głównych, które królowały na rynku poprzez prawie 20 lat. W AT wszystkie wyprowadzenia portów są archiwum sieciowe.
Co znaczy Akcelerator 3d:
Definicja więc 3D) przedstawianie elementów w grafice komputerowej wymaga bardzo wielu obliczeń, które zazwyczaj wykonuje procesor. Można jednak odciążyć centralną jednostkę komputera, instalując akcelerator archiwum sieciowe.
Co znaczy Active-X:
Definicja Microsoft technologia pisania programów przeznaczona raczej do tworzenia interaktywnej zawartości stron WWW. Używając różnych języków programowania, tworzy się kontrolki Active-X (niewielkie programy archiwum sieciowe.
Co znaczy Adres I/O:
Definicja Zobacz port I/O archiwum sieciowe.
Co znaczy a3d:
Definicja Zobacz Aureal3D archiwum sieciowe.
  • Dodano:
  • Autor: