benchmark co to jest
BENCHMARK definicja. Jak działa programy użytkowe, które mierzą prędkość działania poszczególnych.
Znaczenie benchmark definicja.

Czy przydatne?

Definicja BENCHMARK

Co to znaczy BENCHMARK: Zbiorcze ustalenie na programy użytkowe, które mierzą prędkość działania poszczególnych podzespołów komputera - najczęściej prędkość dysku twardego, karty graficznej, procesora i CD-ROM-u. Wybrane benchmarki sprawdzają również, jak wydajnie komputer wykonuje operacje w popularnych programach graficznych i edytorach tekstu. Rezultat testów jest zazwyczaj prezentowany w formie, która pozwala porównać osiągi różnych komputerów i podzespołów. Z angielskiego: benchmark - pkt. odniesienia, standard.

Czym jest benchmark znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Beta:
Definicja mechanizm (format) zapisu obrazu wideo. Opracowany poprzez firmę Sony, służący powszechnie w telewizji z racji na znacznie wyższą jakość niż popularnego mechanizmu VHS. Ceny kamer i kaset w systemie benchmark co to jest.
Co znaczy Bug:
Definicja który skutkuje, iż aplikacja nie działa w ogóle albo pracuje nieprawidłowo. Błędy są nieuniknione, dlatego także poważne przedsiębiorstwa przed wypuszczeniem produktu na rynek przeprowadzają testy na benchmark definicja.
Co znaczy Backslash:
Definicja symbol , który w MS-DOS i Windows służy raczej do określania ścieżek dostępu (do przedzielania nazw katalogów i liter napędów). Klawisz ten można najczęściej znaleźć poniżej klawisza Backspace albo w benchmark co znaczy.
Co znaczy Bot:
Definicja komputerowy działający jako klient serwera IRC. Z pozoru zachowuje się w podobny sposób jak zwykły użytkownik IRC, jednak obserwując zachowanie bota, łatwo dostrzec różnice - boty rzadko samodzielnie benchmark słownik.
  • Dodano:
  • Autor: