dynamicznie dołączana co to jest
Biblioteka Dołączana Dynamicznie definicja. Jak działa pierwszy został zastosowany w OS/2, a.
Znaczenie dynamicznie dołączana definicja.

Czy przydatne?

Definicja Biblioteka Dołączana Dynamicznie

Co to znaczy BIBLIOTEKA DOŁĄCZANA DYNAMICZNIE: Typ pliku, który jako pierwszy został zastosowany w OS/2, a następnie spopularyzowany w Windows. W bibliotece dołączanej dynamicznie zapisane są dane, które mogą być stosowane poprzez sporo programów równocześnie. Biblioteki dołączane dynamiczne mają sporo zalet w porównaniu ze zwykłymi plikami wykonywalnymi. Po pierwsze, mogą być ładowane, gdy są potrzebne, a następnie usuwane z pamięci operacyjnej komputera w dowolnym momencie. Po drugie, bardzo łatwo jest wzbogacać program o nowe biblioteki dołączane dynamicznie, a nawet modyfikować już istniejące. Po trzecie, biblioteki te są ładowane do pamięci komputera tylko raz bez względu na to, ile programów z nich korzysta. Pliki bibliotek dołączanych dynamicznie mają rozszerzenie .dll Z angielskiego: Dynamic Link Library.

Czym jest biblioteka dołączana dynamicznie znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Bookmark:
Definicja Zobacz zakładka (def. 2 biblioteka dołączana dynamicznie.
Co znaczy B/S:
Definicja informacji przesłana w ciągu sekundy. Jeden kB/s (kilobajt na sekundę) to 1024 bajty przesłane w ciągu sekundy - tak mierzy się na przykład prędkość ściągania plików z internetu. MB/s (megabajt na biblioteka dołączana dynamicznie.
Co znaczy Backspace:
Definicja jedną pozycję w lewo, kasując znajdujący się po drodze symbol. Klawisz ten można znaleźć w prawym górnym rogu głównej klawiatury, bezpośrednio pod klawiszem F12. Z angielskiego: cofnięcie. Por biblioteka dołączana dynamicznie.
Co znaczy Bilinear Filtering:
Definicja Zobacz filtrowanie dwuliniowe biblioteka dołączana dynamicznie.
Co znaczy Bytes Per Second:
Definicja Zobacz B/s biblioteka dołączana dynamicznie.
  • Dodano:
  • Autor: