bootsektor co to jest
Bootsektor definicja. Jak działa twardym, gdzie zapisany jest MBR. Uszkodzenie bootsektora.
Znaczenie bootsektor definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bootsektor

Co to znaczy BOOTSEKTOR: Specjalne miejsce na dysku twardym, gdzie zapisany jest MBR. Uszkodzenie bootsektora uniemożliwia uruchomienie komputera. Por. wirus bootsektora.

Czym jest bootsektor znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy BASIC:
Definicja najstarszych komputerowych języków programowania wymyślony w połowie lat sześćdziesiątych poprzez Johna Kemenyego i Thomasa Kurtza, profesorów Dartmouth College w Stanach Zjednoczonych. Służący do bootsektor.
Co znaczy B/S:
Definicja informacji przesłana w ciągu sekundy. Jeden kB/s (kilobajt na sekundę) to 1024 bajty przesłane w ciągu sekundy - tak mierzy się na przykład prędkość ściągania plików z internetu. MB/s (megabajt na bootsektor.
Co znaczy Bus Mastering:
Definicja DMA, w który wyposażane są płyty kluczowe z magistralą danych PCI. Wymyślono go raczej w celu przyspieszenia transmisji danych z dysków twardych i napędów CD-ROM. Dzięki niemu urządzenia podłączone bootsektor.
Co znaczy Bad Sector:
Definicja na dysku twardym komputera. Wirujące talerze dysku twardego są pokryte materiałem magnetycznym, który z biegiem czasu ulega degradacji i z powodu tego tworzą się bad sectory. Jeśli bad sector bootsektor.
Co znaczy BNC:
Definicja koaksjalnych stosowany między innymi w sieciach komputerowych i telewizjach kablowych korzystających z kabla koncentrycznego, a również w monitorach mających złącza RGB. Opracowany w latach bootsektor.
  • Dodano:
  • Autor: