co to jest
Bps definicja. Jak działa transmisji danych. Jeden bps jest równy jednemu bitowi przesłanemu w.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Bps

Co to znaczy BPS: Jednostka opisująca prędkość transmisji danych. Jeden bps jest równy jednemu bitowi przesłanemu w ciągu sekundy, czyli to jest wartość bardzo mała. Modem przesyła dane z szybkością mierzoną w kilobitach na sekundę (1 kbps = 1024 bps). Sieci LAN działają z jeszcze większą prędkością, mierzoną w megabitach na sekundę (1 Mbps = 1024 kbps). Najszybsze znane aktualnie medium - światłowód - może przesyłać gigabity danych na sekundę (1 Gbps = 1024 Mbps). Z angielskiego: bits per second - bity na sekundę.

Czym jest bps znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Balans Bieli:
Definicja cyfrowych i kamerach wideo, która umożliwia pomniejszenie wpływu rodzaju oświetlenia fotografowanej sceny na rejestrowane poprzez urządzenie barwy. W większości wypadków efektywnie działa opcja bps.
Co znaczy Basic Rate Interface:
Definicja Zobacz BRI bps.
Co znaczy Bad Sector:
Definicja na dysku twardym komputera. Wirujące talerze dysku twardego są pokryte materiałem magnetycznym, który z biegiem czasu ulega degradacji i z powodu tego tworzą się bad sectory. Jeśli bad sector bps.
Co znaczy Browser:
Definicja Zobacz przeglądarka stron WWW bps.
Co znaczy Benchmark:
Definicja na programy użytkowe, które mierzą prędkość działania poszczególnych podzespołów komputera - najczęściej prędkość dysku twardego, karty graficznej, procesora i CD-ROM-u. Wybrane benchmarki sprawdzają bps.
  • Dodano:
  • Autor: