underrun buffer co to jest
Buffer Underrun definicja. Jak działa wypalania płyt oznaczający przerwanie nagrywania w efekcie.
Znaczenie underrun buffer definicja.

Czy przydatne?

Definicja Buffer Underrun

Co to znaczy BUFFER UNDERRUN: Błąd pojawiający się w czasie wypalania płyt oznaczający przerwanie nagrywania w efekcie opróżnienia bufora danych nagrywarki. Nawet chwilowy brak w dopływie danych do nagrywarki skutkuje wyłączenie lasera i najczęściej bezpowrotne zniszczenie płyty. By zminimalizować szanse wystąpienia tego problemu, nagrywarki wyposażone są w szczególny bufor. Liczba zgromadzonych w nim danych wystarcza na prawie dwie sekundy pracy. Jeżeli komputer w tym czasie nie zacznie ponownie dostarczać potrzebnej ilości danych, bufor opróżnia się i nagrywanie zostaje przerwane. Z angielskiego: niedopełnienie bufora. Por. BURN-Proof, JustLink.

Czym jest buffer underrun znaczenie w Definicje komputer B .

Co znaczy Baza Danych:
Definicja różnego rodzaju pola wypełnione informacjami. Rodzajem bazy danych jest na przykład lista adresów i telefonów wprowadzony do komputera. Bazy danych są tworzone dzięki szczególnych programów buffer underrun.
Co znaczy Backup:
Definicja Zobacz kopia zapasowa buffer underrun.
Co znaczy Balans Bieli:
Definicja cyfrowych i kamerach wideo, która umożliwia pomniejszenie wpływu rodzaju oświetlenia fotografowanej sceny na rejestrowane poprzez urządzenie barwy. W większości wypadków efektywnie działa opcja buffer underrun.
Co znaczy Bus Mastering:
Definicja DMA, w który wyposażane są płyty kluczowe z magistralą danych PCI. Wymyślono go raczej w celu przyspieszenia transmisji danych z dysków twardych i napędów CD-ROM. Dzięki niemu urządzenia podłączone buffer underrun.
Co znaczy Barebone:
Definicja Zobacz Mini-PC buffer underrun.
  • Dodano:
  • Autor: