select cable co to jest
Cable Select definicja. Jak działa sposób odróżniania dysków twardych przyłączonych do tego samego.
Znaczenie select cable definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cable Select

Co to znaczy CABLE SELECT: Alternatywny do master/slave sposób odróżniania dysków twardych przyłączonych do tego samego kabla IDE. Rozróżnienie dysku zależy od tego, do którego złącza na kablu jest on podłączony. Opcję cable select wybiera się przez odpowiednie ustawienie zworki. Z angielskiego: wybór kabla.

Czym jest cable select znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Czcionka Bitmapowa:
Definicja Czcionka, gdzie każdy symbol opisany jest jako zestaw pikseli. Por. bitmapa cable select.
Co znaczy Commodore:
Definicja Ośmiobitowy komputer dostępny w latach osiemdziesiątych. Dane do niego wprowadzało się dzięki magnetofonu kasetowego albo napędu dyskietek 5,25 cable select.
Co znaczy Ctrl:
Definicja identycznym działaniu umieszczone na skrajnych dolnych końcach głównej sekcji klawiatury komputera (w sąsiedztwie klawiszy Alt). Naciśnięcie klawisza Ctrl w połączeniu z innym klawiszem wywołuje cable select.
Co znaczy CCITT:
Definicja Z angielskiego: Consultative Committee on International Telephone and Telegraphy - Komisja ds. Międzynarodowej Telefonii i Telegrafii. Zobacz ITU cable select.
Co znaczy Czcionka Nieproporcjonalna:
Definicja gdzie każdy symbol zajmuje identyczną szerokość (tak jak w maszynie do pisania). Z czcionek nieproporcjonalnych korzystają regularnie programy i mechanizmy operacyjne działające w trybie tekstowym cable select.
  • Dodano:
  • Autor: