caddy co to jest
Caddy definicja. Jak działa się płytę CD-ROM przed włożeniem do nagrywarki albo napędu CD-ROM. W.
Znaczenie caddy definicja.

Czy przydatne?

Definicja Caddy

Co to znaczy CADDY: Nazwa kasetki, w którą wkłada się płytę CD-ROM przed włożeniem do nagrywarki albo napędu CD-ROM. W starszych urządzeniach kasetka ta zapewniała poprawę stabilizacji obracającej się płyty, co miało szczególne znaczenie w czasie wypalania. Aktualnie caddy używane jest bardzo rzadko - między innymi w tych kasetkach sprzedawane są płyty DVD-RAM. Z angielskiego: pojemniczek.

Czym jest caddy znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Coppermine 128:
Definicja Nazwa kodowa nowszej wersji procesora Celeron caddy.
Co znaczy CNR:
Definicja złącza AMR umożliwiająca korzystanie z modemów, kart dźwiękowych i z tanich kart sieciowych. Z angielskiego: Communications and Network Riser - złącze komunikacyjne i sieciowe. Por. AMR, AGP, EISA caddy.
Co znaczy Chatroom:
Definicja serwisie oferującym chat. Podział na chatroomy służy wyodrębnieniu grup o podobnych zainteresowaniach, przynależnościach (np. narodowościowych) albo skupieniu tematu dyskusji, co wyrażane jest w caddy.
Co znaczy Czcionka Szeryfowa:
Definicja wykończeniami liter i cyfr. Dodatkowe przedmioty pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną - prowadzą wzrok wzdłuż linii tekstu i poprzez to ułatwiają czytanie. Stąd także czcionki szeryfowe najczęściej caddy.
Co znaczy Cyberpunk:
Definicja Cyberpunkowe światy umiejscowione są w niezbyt dalekiej, lecz za to ponurej przyszłości. Medycyna rozwinęła się do tego stopnia, iż biologiczne niedostatki można poprawiać cybernetycznymi wszczepami caddy.
  • Dodano:
  • Autor: