co to jest
Cc definicja. Jak działa gdzie podaje się dodatkowych odbiorców. Zarówno bezpośredni adresaci e.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cc

Co to znaczy CC: Pole w informacje e-mail, gdzie podaje się dodatkowych odbiorców. Zarówno bezpośredni adresaci e-maila, jak i adresaci umieszczeni w polu cc pojawiają się w nagłówku informacje. Różnica polega tylko na tym, iż odbiorca informacje, kiedy widzi własne nazwisko w grupie cc, wie, iż nie jest kluczowym adresatem danej informacje, która została mu przesłana wyłącznie grzecznościowo albo w celach informacyjnych. W języku polskim istnieje odpowiednik cc oznaczany dw (do informacje). Z angielskiego: carbon copy - kopia napisana poprzez kalkę.

Czym jest cc znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Charge Coupled Device:
Definicja Zobacz CCD cc.
Co znaczy Cyrix:
Definicja procesorów kompatybilnych z procesorami przedsiębiorstwa Intel. Aktualnie właścicielem Cyriksa jest przedsiębiorstwo VIA (znana między innymi z produkcji chipsetów), która kontynuuje produkcję i cc.
Co znaczy Complex Instruction Set Computing:
Definicja Zobacz CISC cc.
Co znaczy CGA:
Definicja graficznej wprowadzony na rynek poprzez firmę IBM w 1981 r. Była to pierwsza karta graficzna do pecetów, która umożliwiała wyświetlanie kolorów. CGA miała jednak skromne możliwości - pokazywała cc.
Co znaczy com3 I com4:
Definicja wirtualnych portów w komputerze. COM3 ma przypisane poprzez BIOS parametry IRQ 4 i port I/O 3E8 (to jest wartość heksadecymalna); COM4 z kolei IRQ 3 i port I/O 2E8. Z portów COM3 i COM4 korzystają cc.
  • Dodano:
  • Autor: