chat co to jest
Chat definicja. Jak działa pogawędki na żywo (w odróżnieniu na przykład do poczty elektronicznej.
Znaczenie chat definicja.

Czy przydatne?

Definicja Chat

Co to znaczy CHAT: Forma wirtualnej internetowej pogawędki na żywo (w odróżnieniu na przykład do poczty elektronicznej, gdzie odpowiedź na list otrzymuje się po kilku minutach, a czasem nawet kilku dniach). Chat zwykle przeprowadzany jest w oknie, gdzie dwóch albo więcej użytkowników wpisuje tekst widoczny dla wszystkich. Przykłady programów oferujących chat to IRC, ICQ, NetMeeting.

Czym jest chat znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CD Player:
Definicja Zobacz odtwarzacz CD chat.
Co znaczy Czcionka Nieszeryfowa:
Definicja dodatkowych ornamentów - przedmiotów zaokrąglających ją i wykańczających. Czcionki nieszeryfowe stosuje się najczęściej do dużych przedmiotów tekstu, na przykład tytułów i leadów (zaznaczonych chat.
Co znaczy Compact Disc Recordable:
Definicja Zobacz CD-R chat.
Co znaczy CLIR:
Definicja polegająca na zablokowaniu wyświetlenia numeru abonenta nawiązującego połączenie na telefonie odbiorcy. Usługa jest przydatna, jeżeli nie chcemy ujawniać naszego numeru telefonu. Z angielskiego chat.
Co znaczy Ciepły Reset:
Definicja uruchamiania komputera bez użycia jego głównego wyłącznika (Power). Można to zrobić, korzystając z kombinacji klawiszy Ctrl Alt Del albo wciskając przycisk Reset na obudowie. W czasie ciepłego resetu chat.
  • Dodano:
  • Autor: