chatroom co to jest
Chatroom definicja. Jak działa oferującym chat. Podział na chatroomy służy wyodrębnieniu grup o.
Znaczenie chatroom definicja.

Czy przydatne?

Definicja Chatroom

Co to znaczy CHATROOM: Przestrzeń w serwisie oferującym chat. Podział na chatroomy służy wyodrębnieniu grup o podobnych zainteresowaniach, przynależnościach (np. narodowościowych) albo skupieniu tematu dyskusji, co wyrażane jest w nazwie danego chatroomu, (np.: Polska, Muzyka, Randka, Motorowery. Odpowiednikiem chatroomu jest kanał IRC. Z angielskiego: pokój pogawędek.

Czym jest chatroom znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy com1:
Definicja fizycznego portu komunikacyjnego w komputerze wyposażonego w piny (Por. gniazdo męskie). Ma on przypisane poprzez BIOS parametry IRQ 4 i port I/O 3F8 (to jest wartość heksadecymalna). COM1 to chatroom.
Co znaczy CMY:
Definicja otrzymywania kolorów w druku z trzech podstawowych farb: turkusowej (odcień niebieskiego - oznaczany literą C od z angielskiego: Cyan), karmazynowej (odcień czerwonego - M od z angielskiego: Magenta chatroom.
Co znaczy Cinch:
Definicja Zobacz złącze cinch chatroom.
Co znaczy CMYK:
Definicja teoretycznie dzięki zmieszania barw CMY można uzyskać kolor czarny, w praktyce otrzymuje się kolor z odcieniem brązowym. By obejść ten problem (w druku kolor czarny jest najważniejszy), rozbudowano chatroom.
Co znaczy CRC:
Definicja kontrolna sposób detekcji błędów, stosowany raczej w czasie transmisji danych poprzez modemy, a również w sieciach LAN. CRC pobiera pewną porcję danych przeznaczonych do wysłania, a następnie używa chatroom.
  • Dodano:
  • Autor: