config co to jest
Config.sys definicja. Jak działa poprzez MS-DOS. Za jego pomocą ustawiane są zmienne systemowe, jak.
Znaczenie config definicja.

Czy przydatne?

Definicja Config.sys

Co to znaczy CONFIG.SYS: Plik systemowy służący poprzez MS-DOS. Za jego pomocą ustawiane są zmienne systemowe, jak na przykład max. liczba plików, które mechanizm operacyjny może równocześnie otworzyć. Najważniejszą funkcją pliku consig.sys jest ładowanie sterowników, na przykład do obsługi pamięci operacyjnej czy napędu CD-ROM. config.sys jest plikiem tekstowym i modyfikuje się go dzięki edytora tekstu. Windows 95 i nowsze mechanizmy operacyjne przedsiębiorstwa Microsoft nie potrzebują tego pliku do poprawnego działania, gdyż jego funkcje przejął rejestr Windows. Por. autoexec.bat.

Czym jest config.sys znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CD-ROM File System:
Definicja Zobacz CDFS config.sys.
Co znaczy Checksum:
Definicja Zobacz suma kontrolna config.sys.
Co znaczy CPU:
Definicja procesorów zamontowanych na płycie głównej komputera. W razie komputera jednoprocesorowego CPU i procesor oznaczają dokładnie to samo i częściej używa się tego drugiego terminu. Kiedy jednak na config.sys.
Co znaczy Citizens Band:
Definicja Zobacz CB config.sys.
Co znaczy CMOS:
Definicja bateryjnie pamięć, która zachowuje ważne dane nawet po wyłączeniu peceta z prądu. Służy do przechowywania informacji o konfiguracji komputera, takich jak typ zamontowanych dysków twardych i liczba config.sys.
  • Dodano:
  • Autor: