cyberprzestrzeń co to jest
Cyberprzestrzeń definicja. Jak działa cyberprzestrzeń pojawił się w 1984 r. w kultowej powieści.
Znaczenie cyberprzestrzeń definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cyberprzestrzeń

Co to znaczy CYBERPRZESTRZEŃ: Po raz pierwszy termin cyberprzestrzeń pojawił się w 1984 r. w kultowej powieści science fiction Williama Gibsona pod tytułem Neuromancer. Autor nazwał w ten sposób wirtualny świat we wnętrzu komputerów. Aktualnie terminem tym określa się również internet.

Czym jest cyberprzestrzeń znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Citizens Band:
Definicja Zobacz CB cyberprzestrzeń.
Co znaczy Combo:
Definicja Potoczna nazwa nagrywarki CD-RW odczytującej płyty DVD. Takie urządzenie spełnia równocześnie funkcję napędu CD-ROM, nagrywarki CD-RW i napędu DVD-ROM. Z angielskiego: combine - stworzyć kombinację cyberprzestrzeń.
Co znaczy Czcionka Proporcjonalna:
Definicja gdzie każdy symbol ma inną szerokość, zależną od jego naturalnej wielkości (na przykład w tym tekście, wydrukowanym czcionką proporcjonalną, litera W zajmie więcej miejsca niż litera I). Z czcionek cyberprzestrzeń.
Co znaczy Częstotliwość Odświeżania:
Definicja obrazu w ciągu sekundy. Obraz, który widzimy na ekranie monitora, nie jest wbrew pozorom stabilny. W monitorze znajdują się trzy działa elektronowe, każde odpowiedzialne za tworzenie jednej z trzech cyberprzestrzeń.
Co znaczy Cyrix:
Definicja procesorów kompatybilnych z procesorami przedsiębiorstwa Intel. Aktualnie właścicielem Cyriksa jest przedsiębiorstwo VIA (znana między innymi z produkcji chipsetów), która kontynuuje produkcję i cyberprzestrzeń.
  • Dodano:
  • Autor: