zoom cyfrowy co to jest
ZOOM CYFROWY definicja. Jak działa powiększanie lub zmniejszenie fragmentu zdjęcia. Sztuczka polega.
Znaczenie zoom cyfrowy definicja.

Czy przydatne?

Definicja CYFROWY ZOOM

Co to znaczy CYFROWY ZOOM: Oprogramowanie pozwalające na powiększanie lub zmniejszenie fragmentu zdjęcia. Sztuczka polega na tym, iż wybrany fragment obrazu jest rozciągany, dzięki czemu uzyskuje się złudzenie zbliżenia. Skutkuje to niestety spadek jakości powiększanego obrazu, gdyż każdy piksel powiększonego zdjęcia robi się odpowiednio większy.

Czym jest cyfrowy zoom znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cyfrowa Jakość:
Porównanie zapisana w formie danych cyfrowych, a więc ciągu zer i jedynek zrozumiałych dla komputera. Tak jest na przykład w sytuacji płyt CD czy także plików muzycznych w komputerze. Aczkolwiek również w cyfrowy zoom co znaczy.
Krzyżówka CDDB:
Dlaczego internetowa zestawienie informacji na temat płyt CD. Zawiera dane na temat wykonawcy, tytułu danego albumu i listę utworów. Jeśli komputerowy odtwarzacz CD potrafi zastosować bazę danych CDDB, to po cyfrowy zoom krzyżówka.
Co to jest Control:
Jak lepiej Zobacz Ctrl cyfrowy zoom co to jest.
Słownik Centrino:
Kiedy Technologia przedsiębiorstwa Intel dla komputerów przenośnych. W jej skład wchodzi procesor Pentium M, współpracujące z nim chipsety z rodz. i855 i układ do komunikacji bezprzewodowej cyfrowy zoom słownik.
  • Dodano:
  • Autor: