dostępu czas co to jest
Czas Dostępu definicja. Jak działa komputerowi do odnalezienia informacji zapisanych na nośniku.
Znaczenie dostępu czas definicja.

Czy przydatne?

Definicja Czas Dostępu

Co to znaczy CZAS DOSTĘPU: średni czas potrzebny komputerowi do odnalezienia informacji zapisanych na nośniku danych. Czas dostępu do dyskietki jest mierzony w ułamkach sekund. Dostęp do danych na dysku twardym i na płycie CD-ROM mierzony jest w milisekundach, a do danych z taśmy magnetycznej streamera - w minutach. Dostęp do pamięci RAM jest najszybszy i mierzy się go w nanosekundach.

Czym jest czas dostępu znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Czułość Filmu:
Definicja światłoczułej, który opisuje jej umiejętność do absorbowania światła, czyli inaczej mówiąc jej wrażliwość na światło. Najczęściej wyrażany jest w skali ISO. Standardowa czułość filmu wynosi 100 albo czas dostępu.
Co znaczy Cylinder:
Definicja Przekrój przez oznaczone tymi samymi numerami ścieżki na talerzach dysku twardego. Cylindry wyznaczane są poprzez pozycje, jakie może nad talerzami przyjąć głowica odczytująca. Por. obszar czas dostępu.
Co znaczy Copy Protection:
Definicja zabezpieczania nośników danych z oprogramowaniem (aktualnie raczej CD-ROM-ów), uniemożliwiająca wykonywanie ich kopii, co ma uchronić przedsiębiorstwa przed stratami finansowymi wynikającymi z czas dostępu.
Co znaczy Creative Labs:
Definicja zajmująca się produkują kart muzycznych, a również innego sprzętu multimedialnego, jak głośniki, karty graficzne, napędy CD-ROM i DVD, kamery internetowe i tym podobne W najwyższym stopniu znanym czas dostępu.
Co znaczy Czcionka Wektorowa:
Definicja kształt i wielkość jest opisany dzięki grafiki wektorowej, dzięki czemu może ona być przeskalowana do dowolnego rozmiaru. W najwyższym stopniu znane czcionki tego typu to czcionki postskryptowe i czas dostępu.
  • Dodano:
  • Autor: