nieproporcjonalna czcionka co to jest
Czcionka Nieproporcjonalna definicja. Jak działa symbol zajmuje identyczną szerokość (tak jak w.
Znaczenie nieproporcjonalna czcionka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Czcionka Nieproporcjonalna

Co to znaczy CZCIONKA NIEPROPORCJONALNA: Rodzaj czcionki, gdzie każdy symbol zajmuje identyczną szerokość (tak jak w maszynie do pisania). Z czcionek nieproporcjonalnych korzystają regularnie programy i mechanizmy operacyjne działające w trybie tekstowym. Odpowiednikiem czcionki nieproporcjonalnej jest Courier. Por. czcionka proporcjonalna.

Czym jest czcionka nieproporcjonalna znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CDDB:
Definicja internetowa zestawienie informacji na temat płyt CD. Zawiera dane na temat wykonawcy, tytułu danego albumu i listę utworów. Jeśli komputerowy odtwarzacz CD potrafi zastosować bazę danych CDDB, to po czcionka nieproporcjonalna.
Co znaczy Czcionka Proporcjonalna:
Definicja gdzie każdy symbol ma inną szerokość, zależną od jego naturalnej wielkości (na przykład w tym tekście, wydrukowanym czcionką proporcjonalną, litera W zajmie więcej miejsca niż litera I). Z czcionek czcionka nieproporcjonalna.
Co znaczy Charakterystyka Częstotliwościowa:
Definicja Zobacz charakterystyka przenoszenia czcionka nieproporcjonalna.
Co znaczy CorelDRAW:
Definicja mechanizmów Windows, Mac OS i Linux profesjonalny program do tworzenia grafiki wektorowej stworzony poprzez firmę Corel Corporation. W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite można znaleźć pośród innych czcionka nieproporcjonalna.
Co znaczy CMYK:
Definicja teoretycznie dzięki zmieszania barw CMY można uzyskać kolor czarny, w praktyce otrzymuje się kolor z odcieniem brązowym. By obejść ten problem (w druku kolor czarny jest najważniejszy), rozbudowano czcionka nieproporcjonalna.
  • Dodano:
  • Autor: