szeryfowa czcionka co to jest
Czcionka Szeryfowa definicja. Jak działa liter i cyfr. Dodatkowe przedmioty pełnią nie tylko.
Znaczenie szeryfowa czcionka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Czcionka Szeryfowa

Co to znaczy CZCIONKA SZERYFOWA: Czcionka z wykończeniami liter i cyfr. Dodatkowe przedmioty pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną - prowadzą wzrok wzdłuż linii tekstu i poprzez to ułatwiają czytanie. Stąd także czcionki szeryfowe najczęściej stosuje się do głównego tekstu, a rzadziej do tytułów. Odpowiednikiem takiej czcionki jest Times New Roman. Por. czcionka nieszeryfowa.

Czym jest czcionka szeryfowa znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cc:
Definicja mail, gdzie podaje się dodatkowych odbiorców. Zarówno bezpośredni adresaci e-maila, jak i adresaci umieszczeni w polu cc pojawiają się w nagłówku informacje. Różnica polega tylko na tym, iż odbiorca czcionka szeryfowa.
Co znaczy CD Player:
Definicja Zobacz odtwarzacz CD czcionka szeryfowa.
Co znaczy CD-TEXT:
Definicja standardu zapisu muzyki na płytach CD umożliwiające umieszczenie dodatkowych informacji tekstowych wyświetlanych w czasie odtwarzania płyty, jak na przykład nazwa płyty, wykonawca utworu, tytuł. Te czcionka szeryfowa.
Co znaczy Ctrl Alt Del:
Definicja która w zależności od używanego mechanizmu operacyjnego wywołuje inny sukces. W MS-DOS-ie skutkuje natychmiastowy miękki reset. W Windows 9x wyświetla okno, gdzie użytkownik może wybrać ponowne czcionka szeryfowa.
Co znaczy ClawHammer:
Definicja Nazwa kodowa procesora Athlon 64 czcionka szeryfowa.
  • Dodano:
  • Autor: