wektorowa czcionka co to jest
Czcionka Wektorowa definicja. Jak działa wielkość jest opisany dzięki grafiki wektorowej, dzięki.
Znaczenie wektorowa czcionka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Czcionka Wektorowa

Co to znaczy CZCIONKA WEKTOROWA: Czcionka, której kształt i wielkość jest opisany dzięki grafiki wektorowej, dzięki czemu może ona być przeskalowana do dowolnego rozmiaru. W najwyższym stopniu znane czcionki tego typu to czcionki postskryptowe i TrueType.

Czym jest czcionka wektorowa znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Checkbox:
Definicja Zobacz pole wyboru czcionka wektorowa.
Co znaczy CCITT:
Definicja Z angielskiego: Consultative Committee on International Telephone and Telegraphy - Komisja ds. Międzynarodowej Telefonii i Telegrafii. Zobacz ITU czcionka wektorowa.
Co znaczy Copy Protection:
Definicja zabezpieczania nośników danych z oprogramowaniem (aktualnie raczej CD-ROM-ów), uniemożliwiająca wykonywanie ich kopii, co ma uchronić przedsiębiorstwa przed stratami finansowymi wynikającymi z czcionka wektorowa.
Co znaczy Częstotliwość Taktowania:
Definicja procesora w komputerze. Funkcję wyznaczającego ją metronomu pełni kryształ krzemowy, który podaje procesorowi tempo działania (liczba cykli obliczeniowych na sekundę). Pierwsze pecety IBM XT miały czcionka wektorowa.
Co znaczy Creative Labs:
Definicja zajmująca się produkują kart muzycznych, a również innego sprzętu multimedialnego, jak głośniki, karty graficzne, napędy CD-ROM i DVD, kamery internetowe i tym podobne W najwyższym stopniu znanym czcionka wektorowa.
  • Dodano:
  • Autor: