odświeżania częstotliwość co to jest
Częstotliwość Odświeżania definicja. Jak działa ciągu sekundy. Obraz, który widzimy na ekranie.
Znaczenie odświeżania częstotliwość definicja.

Czy przydatne?

Definicja Częstotliwość Odświeżania

Co to znaczy CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA: Liczba odświeżeń obrazu w ciągu sekundy. Obraz, który widzimy na ekranie monitora, nie jest wbrew pozorom stabilny. W monitorze znajdują się trzy działa elektronowe, każde odpowiedzialne za tworzenie jednej z trzech składowych koloru RGB. Wystrzeliwują one w kineskop tysiące elektronów, które kilkadziesiąt razy na sekundę (czyli z częstotliwością kilkudziesięciu herców) wyświetlają na nim obraz. Gdy częstotliwość odświeżania jest niższa od 60 Hz, oczy szybko się zmęczą, a stała robota przy takim monitorze może doprowadzić do pogorszenia wzroku. Nowsze monitory mogą odświeżać obraz z częstotliwością od 80 do nawet 160 herców. Częstotliwość odświeżania zależy również od rozdzielczości obrazu - im jest ona wyższa (((czyli im więcej pikseli trzeba odświeżać w ciągu sekundy), tym zazwyczaj mniejsza częstotliwość odświeżania obrazu w konkretnym modelu monitora.

Czym jest częstotliwość odświeżania znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cyrix:
Definicja procesorów kompatybilnych z procesorami przedsiębiorstwa Intel. Aktualnie właścicielem Cyriksa jest przedsiębiorstwo VIA (znana między innymi z produkcji chipsetów), która kontynuuje produkcję i częstotliwość odświeżania.
Co znaczy Cracker:
Definicja Zobacz kraker częstotliwość odświeżania.
Co znaczy CISC:
Definicja procesora. Wg architektury CISC były tworzone pierwsze procesory, które wyposażano w pełny zbiór instrukcji mający im zapewnić wykonanie każdego polecenia użytkownika (a konkretnie programu). Z częstotliwość odświeżania.
Co znaczy CD+:
Definicja Zobacz Enhanced CD częstotliwość odświeżania.
Co znaczy CD Extra:
Definicja Zobacz Enhanced CD częstotliwość odświeżania.
  • Dodano:
  • Autor: