filmu czułość co to jest
Czułość Filmu definicja. Jak działa który opisuje jej umiejętność do absorbowania światła, czyli.
Znaczenie filmu czułość definicja.

Czy przydatne?

Definicja Czułość Filmu

Co to znaczy CZUŁOŚĆ FILMU: Wskaźnik błony światłoczułej, który opisuje jej umiejętność do absorbowania światła, czyli inaczej mówiąc jej wrażliwość na światło. Najczęściej wyrażany jest w skali ISO. Standardowa czułość filmu wynosi 100 albo 200 ISO. Dostępne są również kolorowe błony o czułości 400 i 800 ISO. Filmy czarno-białe wykonywane są nawet w czułości 3200 ISO. Błony o większej czułości umożliwiają wykonywanie zdjęć w warunkach słabszego oświetlenia. Należy jednak pamiętać, iż im wyższa czułość błony, tym bardziej widoczna jest później ziarnistość obrazu na wykonanych zdjęciach.

Czym jest czułość filmu znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cable Select:
Definicja master/slave sposób odróżniania dysków twardych przyłączonych do tego samego kabla IDE. Rozróżnienie dysku zależy od tego, do którego złącza na kablu jest on podłączony. Opcję cable select wybiera czułość filmu.
Co znaczy Częstotliwość Wyświetlania:
Definicja Zobacz częstotliwość odświeżania czułość filmu.
Co znaczy CGI:
Definicja określająca sposób komunikacji między serwerem stron WWW a programem (który może być programem skompilowanym albo skryptem) znajdującym się na dysku twardym serwera. Funkcją takiego programu jest czułość filmu.
Co znaczy COM Port:
Definicja Zobacz port COM czułość filmu.
Co znaczy Common Gateway Interface:
Definicja Zobacz CGI czułość filmu.
  • Dodano:
  • Autor: