dioda co to jest
Dioda definicja. Jak działa półprzewodnikowy, który przepuszcza prąd tylko w jednym kierunku. Dla.
Znaczenie dioda definicja.

Czy przydatne?

Definicja Dioda

Co to znaczy DIODA: Elektroniczny przedmiot półprzewodnikowy, który przepuszcza prąd tylko w jednym kierunku. Dla użytkowników komputerów dioda to tak naprawdę kolorowa lampka sygnalizacyjna. Może ona sygnalizować: pracę urządzenia (dysku twardego, napędu CD-ROM), dopływ zasilania (monitor) czy także awarię.

Czym jest dioda znaczenie w Definicje komputer D .

Co znaczy Domena Wirtualna:
Definicja zarejestrowana w serwerze DNS, znajdująca się na niededykowanym serwerze. W ten sposób na jednym komputerze może być umieszczonych sporo serwisów WWW mających różne adresy internetowe. Dla dioda.
Co znaczy DTS ES:
Definicja standardu DTS. Dodany skrót ES znaczy Extended Surround, a więc rozszerzony dźwięk przestrzenny. DTS ES pozwala na zapisanie i odtworzenie w ścieżce dźwiękowej filmu dodatkowego, centralnego kanału dioda.
Co znaczy Dysk Optyczny:
Definicja który do odczytu (a również - w niektórych rodzajach dysków optycznych - zapisu) wykorzystuje światło lasera. Istnieje sporo rodzajów dysków optycznych, najważniejsze z nich to: CD, CD-ROM, CD-R, CD dioda.
Co znaczy Dyskietka Startowa:
Definicja magnetyczna z zapisanymi na niej najważniejszymi elementami mechanizmu operacyjnego, które umożliwiają korzystanie z podstawowych funkcji peceta. Jeśli mechanizm operacyjny zainstalowany na dysku dioda.
Co znaczy Dyskietka ZIP:
Definicja magnetycznej wykorzystywanej w napędach ZIP. Wyglądem przypomina zwykłą dyskietkę 3,5-calową, jest jednak nieco grubsza. Dyskietka ZIP ma wielokrotnie większą pojemność niż dyskietka 3,5-calowa dioda.
  • Dodano:
  • Autor: