donateware co to jest
Donateware definicja. Jak działa kopiować i instalować w komputerze za darmo. Autorzy donateware.
Znaczenie donateware definicja.

Czy przydatne?

Definicja Donateware

Co to znaczy DONATEWARE: Oprogramowanie, które można kopiować i instalować w komputerze za darmo. Autorzy donateware proszą o wniesienie stawki (regularnie również zarejestrowanie użytkownika), tylko jeżeli aplikacja przypadła użytkownikowi do gustu. Donateware zwykle nie ma określonego okresu testowego, po zakończeniu którego należy skasować program albo za niego zapłacić. Ponadto autorzy najczęściej nie podają ceny programu, a tylko sugerują kwotę, jaką powinno się za program zapłacić. Z angielskiego: oprogramowanie w zamian za wsparcie.

Czym jest donateware znaczenie w Definicje komputer D .

Co znaczy DirectShow:
Definicja Zobacz ActiveMovie donateware.
Co znaczy DB:
Definicja Zobacz port szeregowy donateware.
Co znaczy Dekodowanie:
Definicja Mechanizm zamiany nieczytelnej (zakodowanej) informacji na zrozumiałą dla jakiegoś urządzenia (na przykład peceta), którym zajmuje się urządzenie zwane dekoderem donateware.
Co znaczy Delete:
Definicja identycznym działaniu. Jeden z nich znajduje się u dołu klawiatury numerycznej (napisane jest na nim Del), drugi (napisana jest na nim pełna nazwa Delete) znajdziemy na bloku klawiatury pomiędzy donateware.
Co znaczy Dekoder MPEG-2:
Definicja dekodujące obraz ze stosowanego do zapisu na płytach DVD formatu MPEG-2. Dekoder MPEG-2 odciąża procesor komputera, wykonując za niego skomplikowane obliczenia w trakcie tej operacji. Dekodery MPEG-2 donateware.
  • Dodano:
  • Autor: