sieciowa drukarka co to jest
Drukarka Sieciowa definicja. Jak działa przyłączona do sieci komputerowej i udostępniona dla wielu.
Znaczenie sieciowa drukarka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Drukarka Sieciowa

Co to znaczy DRUKARKA SIECIOWA: Drukarka, która jest przyłączona do sieci komputerowej i udostępniona dla wielu użytkowników. W ten sposób w firmie może być stosowana tylko jedna drukarka, co znacznie obniża wydatki. Gdyż z drukarek sieciowych korzysta wielu użytkowników sieci, musi się ona charakteryzować sporą szybkością druku i niską awaryjnością.

Czym jest drukarka sieciowa znaczenie w Definicje komputer D .

Co znaczy Dynamiczny:
Definicja dopiero w chwili, gdy ono jest potrzebne (a nie z wyprzedzeniem). Na przykład dynamiczne strony WWW są generowane po wybraniu poprzez użytkownika jakiejś opcji, wprowadzeniu danych albo zadaniu drukarka sieciowa.
Co znaczy Dolby Pro Logic:
Definicja dźwięku przestrzennego będący bezpośrednim następcą Dolby Surround. Wymaga pięciu głośników - dwóch stereo (lewego i prawego), głośnika kanału centralnego, dwóch głośników z tyłu. Dodatkowym drukarka sieciowa.
Co znaczy Domain:
Definicja Zobacz domena drukarka sieciowa.
Co znaczy Dual Scan:
Definicja odmiana pasywnej matrycy. Ekran jest dzielony na dwie sekcje, z których każda jest odświeżana niezależnie. Dlatego osiąga się wyższe częstotliwości odświeżania, czyli bardziej stabilny obraz. Dual drukarka sieciowa.
Co znaczy Director:
Definicja Zobacz Shockwave drukarka sieciowa.
  • Dodano:
  • Autor: