magnetyczna dyskietka co to jest
MAGNETYCZNA DYSKIETKA definicja. Jak działa wykorzystywany do przechowywania i przenoszenia małych.
Znaczenie magnetyczna dyskietka definicja.

Czy przydatne?

Definicja DYSKIETKA MAGNETYCZNA

Co to znaczy DYSKIETKA MAGNETYCZNA: Nośnik danych komputerowych wykorzystywany do przechowywania i przenoszenia małych porcji informacji (około 1,4 MB). Dyskietka to magnetyczny krążek ukryty w kwadratowym plastikowym opakowaniu. Do rodziny dyskietek magnetycznych należą: dyskietka 3,5&.

Czym jest dyskietka magnetyczna znaczenie w Definicje komputer D .

Co znaczy DVI:
Definicja monitorowe wykorzystywane do przesyłania sygnału cyfrowego z komputera do monitora LCD. Istnieją trzy rodzaje złącza DVI. DVI-D (z angielskiego: Digital - cyfrowy), DVI-I ((z angielskiego: Integrated dyskietka magnetyczna co to jest.
Co znaczy Dysk Logiczny:
Definicja rozszerzonej partycji na dysku twardym. Dyski logiczne służą do przypisywania liter dysku. Dzięki dyskom logicznym jednej partycji rozszerzonej można przypisać kilka liter alfabetu. Tymczasem podział dyskietka magnetyczna definicja.
Co znaczy Dekompresja:
Definicja umożliwiający skorzystanie z pliku, który wcześniej został skompresowany. Dane są dekompresowane dzięki odpowiednich programów (na przykład WinZip, WinRAR) do swej pierwotnej postaci. Bez tego inna dyskietka magnetyczna co znaczy.
Co znaczy Domain:
Definicja Zobacz domena dyskietka magnetyczna słownik.
  • Dodano:
  • Autor: