startowa dyskietka co to jest
Dyskietka Startowa definicja. Jak działa zapisanymi na niej najważniejszymi elementami mechanizmu.
Znaczenie startowa dyskietka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Dyskietka Startowa

Co to znaczy DYSKIETKA STARTOWA: Dyskietka magnetyczna z zapisanymi na niej najważniejszymi elementami mechanizmu operacyjnego, które umożliwiają korzystanie z podstawowych funkcji peceta. Jeśli mechanizm operacyjny zainstalowany na dysku twardym ulegnie uszkodzeniu, dyskietka startowa jest potrzebna, by uruchomić komputer. Dyskietka startowa powinna być dostarczona wraz z nowym komputerem. W systemach operacyjnych Windows 9x można ją utworzyć w czasie instalacji, a również później, korzystając z ikony Dodaj/Usuń programy znajdującej się w Panelu sterowania.

Czym jest dyskietka startowa znaczenie w Definicje komputer D .

Co znaczy DirectShow:
Definicja Zobacz ActiveMovie dyskietka startowa.
Co znaczy Deutsche Industrie-Norm:
Definicja Zobacz DIN dyskietka startowa.
Co znaczy Długie Nazwy Plików:
Definicja nowszych nazwy plików mogą liczyć do 255 znaków (całkowita długość ścieżki dostępu jest jednak ograniczona do 259 znaków). Mogą również zawierać spacje, duże litery i wybrane inne znaki, których nie dyskietka startowa.
Co znaczy Domain:
Definicja Zobacz domena dyskietka startowa.
Co znaczy DV:
Definicja wideo, kamer wideo i magnetowidów opracowany poprzez Sony i 10 innych przedsiębiorstw. Obraz i dźwięk zapisywane są na taśmie w formie cyfrowej. Na kasecie DV można zapisać do 180 min. sekwencji dyskietka startowa.
  • Dodano:
  • Autor: