mail co to jest
E-Mail definicja. Jak działa formie listów elektronicznych (a więc dokumentów, które można zobaczyć.
Znaczenie mail definicja.

Czy przydatne?

Definicja E-Mail

Co to znaczy E-MAIL: Forma przekazu informacji w formie listów elektronicznych (a więc dokumentów, które można zobaczyć na ekranie komputera), wymienianych poprzez użytkowników sieci komputerowej, raczej w internecie. Nazwą tą określa się także pojedynczy list elektroniczny, który, prócz tekstu, może również zawierać załączniki o dowolnej treści - na przykład muzykę, obrazy wideo. Regularnie spotykana jest również pisownia email. Z angielskiego: electronic mail - poczta elektroniczna.

Czym jest e-mail znaczenie w Definicje komputer E .

Co znaczy EMS:
Definicja GSM rozszerzenie usługi krótkich informacje SMS, dzięki któremu można przesyłać między telefonami grafiki, efekty dźwiękowe, dzwonki i animacje i sformatowany tekst. Funkcją odbierania i wysyłania e-mail.
Co znaczy EMac:
Definicja popularnego komputera przedsiębiorstwa Apple. Sprzedawany od 2002 r. eMac kierowany jest raczej do sektora szkolnego. eMac jest wyposażony w procesor G4, mechanizm operacyjny Mac OS, kolorowy monitor e-mail.
Co znaczy Ekran Ciekłokrystaliczny:
Definicja Zobacz wyświetlacz ciekłokrystaliczny e-mail.
Co znaczy Ekran:
Definicja zazwyczaj wykonana ze szkła), na której wyświetlany jest obraz. Wielkość ekranu mierzy się między skrajnymi rogami ekranu (tak zwany przekątna) i podaje się go w calach. Najczęściej spotyka się e-mail.
Co znaczy Enhanced Integrated Device Electronics:
Definicja Zobacz EIDE e-mail.
  • Dodano:
  • Autor: