oczu czerwonych efekt co to jest
Efekt Czerwonych Oczu definicja. Jak działa pomieszczeniu osoba patrzy prosto w obiektyw aparatu.
Znaczenie oczu czerwonych efekt definicja.

Czy przydatne?

Definicja Efekt Czerwonych Oczu

Co to znaczy EFEKT CZERWONYCH OCZU: Kiedy fotografowana w ciemnym pomieszczeniu osoba patrzy prosto w obiektyw aparatu, światło flesza przechodzi poprzez szeroko otwarte źrenice i odbija się od dna oka, nadając oczom wyraźnie czerwone zabarwienie. Sukces czerwonych oczu może popsuć najpiękniejszą fotografię Można temu zaradzić, nie używając flesza (potrzebny jest wtedy bardzo czuły video), zmieniając ustawienie w stosunku do fotografowanej osoby (można zrobić kilka ujęć, lecz raczej tylko przy wykorzystaniu aparatu cyfrowego) albo stosując dodatkowy błysk, poprzedzający o ułamek sekundy faktyczny okres zrobienia zdjęcia, co skutkuje zwężenie źrenic (to jest naturalna reakcja na porażenie ostrym światłem).

Czym jest efekt czerwonych oczu znaczenie w Definicje komputer E .

Co znaczy Enhanced MetaFile:
Definicja Zobacz EMF efekt czerwonych oczu.
Co znaczy EPP:
Definicja komputerze przeznaczonego do dwukierunkowej transmisji danych między pecetem a urządzeniem wymagającym szybkiego przesyłania informacji, czyli na przykład adapterem ISDN albo napędem ZIP. Tak efekt czerwonych oczu.
Co znaczy ESDI:
Definicja interfejsów wykorzystywanych do podłączania dysków twardych, stosowany w latach osiemdziesiątych. ESDI umożliwia prędkość transferu od 1 do 2,5 MB/s. Został zastąpiony poprzez nowszy standard o efekt czerwonych oczu.
Co znaczy Ekran:
Definicja zazwyczaj wykonana ze szkła), na której wyświetlany jest obraz. Wielkość ekranu mierzy się między skrajnymi rogami ekranu (tak zwany przekątna) i podaje się go w calach. Najczęściej spotyka się efekt czerwonych oczu.
Co znaczy Enter:
Definicja z prawej strony klawiatury głównej komputera. Służy między innymi do zatwierdzania komend w systemie operacyjnym MS-DOS i w trybie MS-DOS (również w Windows, gdy na przykład zmieniamy nazwę pliku efekt czerwonych oczu.
  • Dodano:
  • Autor: