multimedialna encyklopedia co to jest
Encyklopedia Multimedialna definicja. Jak działa liczbą encyklopedycznych informacji, rysunków.
Znaczenie multimedialna encyklopedia definicja.

Czy przydatne?

Definicja Encyklopedia Multimedialna

Co to znaczy ENCYKLOPEDIA MULTIMEDIALNA: Program komputerowy z sporą liczbą encyklopedycznych informacji, rysunków, zdjęć i animacji dotyczących określonej dziedziny albo dziedzin. Istnieją multimedialne edycje popularnych encyklopedii (na przykład PWN) i multimedialne encyklopedie tematyczne (((na przykład geograficzne, historyczne albo roślin i zwierząt).

Czym jest encyklopedia multimedialna znaczenie w Definicje komputer E .

Co znaczy Ethernet:
Definicja stopniu dostępny standard tworzenia sieci LAN, istniejący od 1976 r. Określa on takie parametry sieci, jak: prędkość transmisji danych równą 10 Mbps, dopuszczalne rodzaje kabli (kabel koncentryczny encyklopedia multimedialna.
Co znaczy Edytor Rejestru:
Definicja wykorzystywany do edycji rejestru Windows. Dzięki niemu można zmieniać wybrane ustawienia, niemożliwe do modyfikacji w inny sposób (dzięki innych programów albo korzystając ze standardowego encyklopedia multimedialna.
Co znaczy Ergonomia:
Definicja zagadnieniem przystosowania narzędzi i warunków pracy człowieka do jego cech fizycznych i psychicznych. Ergonomiczny znaczy dopasowany do budowy i funkcjonowania ciała człowieka w sposób podnoszący encyklopedia multimedialna.
Co znaczy Eurozłącze:
Definicja 21-stykowe standardowe złącze dla sygnałów obrazu i dźwięku. Wykorzystuje się je zazwyczaj do połączenia magnetowidu z telewizorem. W zastosowaniu jest również nazwa scart encyklopedia multimedialna.
Co znaczy Escape:
Definicja znajduje się w widocznym miejscu w lewym górnym rogu klawiatury. Używamy go, gdy chcemy przerwać albo cofnąć o jeden krok jakąś czynność. W wielu aplikacjach klawisz Esc przesuwa użytkownika o jeden encyklopedia multimedialna.
  • Dodano:
  • Autor: