eurozłącze co to jest
Eurozłącze definicja. Jak działa dla sygnałów obrazu i dźwięku. Wykorzystuje się je zazwyczaj do.
Znaczenie eurozłącze definicja.

Czy przydatne?

Definicja Eurozłącze

Co to znaczy EUROZŁĄCZE: 21-stykowe standardowe złącze dla sygnałów obrazu i dźwięku. Wykorzystuje się je zazwyczaj do połączenia magnetowidu z telewizorem. W zastosowaniu jest również nazwa scart.

Czym jest eurozłącze znaczenie w Definicje komputer E .

Co znaczy EIDE:
Definicja stosowany w komputerach klasy PC kontroler napędów. EIDE to rozszerzony i ulepszony typ interfejsu IDE, oferujący między innymi większą prędkość transferu danych (do 17 MB/s) i pozwalający na eurozłącze.
Co znaczy EMF:
Definicja dwóch możliwych formatów buforowania danych w Windows (zobacz spooling). Wersja WMF przeznaczona dla 32-bitowych mechanizmów operacyjnych z rodz. Windows. EMF stworzony został dla rozwiązania eurozłącze.
Co znaczy EAX:
Definicja rodzajów pogłosu wzbogacających sukces pozycjonowania dźwięku opracowany poprzez firmę Creative Labs. Por. Aureal3D, Q3D, Sensaura3D. Z angielskiego: EAX - Environmental Audio Extensions eurozłącze.
Co znaczy ECP:
Definicja stosunku do standardu Centronics port do równoległej dwukierunkowej transmisji danych między pecetem a drukarką albo skanerem. Oferuje szybkości transmisji od około 50 kbps do blisko 1 Mbps (czyli eurozłącze.
Co znaczy Eksportowanie:
Definicja dokumentu w innym, niż standardowy, formacie. W czasie eksportowania następuje mechanizm zwany konwersją. Eksportowanie ma miejsce np., gdy wybiera się polecenie Zapisz jako typ: i wskazuje inny, niż eurozłącze.
  • Dodano:
  • Autor: