trójliniowe filtrowanie co to jest
TRÓJLINIOWE FILTROWANIE definicja. Jak działa poprawiania wyglądu obiektów zbliżona do filtrowania.
Znaczenie trójliniowe filtrowanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja FILTROWANIE TRÓJLINIOWE

Co to znaczy FILTROWANIE TRÓJLINIOWE: W grafice komputerowej sposób poprawiania wyglądu obiektów zbliżona do filtrowania dwuliniowego. Podstawową różnicą to jest, iż do procesu uśredniania włącza się punkty otaczające rozważany nie tylko na aktualnej, ale również na mniejszej i większej mip-mapie. Na skutek takiego zabiegu likwidowana jest wyraźna linia widoczna na obrazie w miejscu, gdzie zmienia się wielkość nakładanej mip-mapy.

Czym jest filtrowanie trójliniowe znaczenie w Definicje komputer F .

Co znaczy FM:
Definicja informacji w fali, najczęściej używany poprzez stacje radiowe. W sytuacji modulacji FM, fala ma stałą amplitudę, a modulacja zmienia jej częstotliwość, kodując w niej w ten sposób wiadomości. W filtrowanie trójliniowe co to jest.
Co znaczy Font:
Definicja Zobacz czcionka filtrowanie trójliniowe definicja.
Co znaczy FSAA:
Definicja komputerowej poddająca procesowi antyaliasingu cały widoczny na ekranie obraz. Zbliżony sukces poprawy jakości obrazu można również uzyskać, zwiększając rozdzielczość. Większość nowoczesnych kart filtrowanie trójliniowe co znaczy.
Co znaczy Freeware:
Definicja można korzystać i rozpowszechniać za darmo. Nie wolno ich jednak sprzedawać ani dokonywać w nich zmian, umieszczając wewnątrz np. swoją reklamę. Z angielskiego: darmowe oprogramowanie. Por. adware filtrowanie trójliniowe słownik.
  • Dodano:
  • Autor: