generacja co to jest
Generacja definicja. Jak działa komputerów i procesorów, który odzwierciedla ich postęp.
Znaczenie generacja definicja.

Czy przydatne?

Definicja Generacja

Co to znaczy GENERACJA: Mechanizm nazywania komputerów i procesorów, który odzwierciedla ich postęp technologiczny. Im nowsza (wyższy numer) generacja, tym lepszych możliwości należy się po takich produktach spodziewać. Aktualnie korzystamy z komputerów czwartej generacji i w większości z procesorów piątej (na przykład Pentium), szóstej (((na przykład K6-III), siódmej (((((na przykład Athlon XP) i ósmej generacji (((((((na przykład Opteron).

Czym jest generacja znaczenie w Definicje komputer G .

Co znaczy Gniazdo Męskie:
Definicja Typ gniazda wyposażonego w bolce (piny). Pasuje do niego wtyczka żeńska o odpowiedniej liczbie otworów na bolce. Odpowiednikiem gniazda męskiego jest port COM generacja.
Co znaczy Grafika Wektorowa:
Definicja grafiki komputerowej polegająca na generowaniu obrazu na podstawie jego matematycznego opisu, który określa pozycję, długość i kierunek prowadzonych linii. Obrazy wektorowe są kolekcjami wektorów, a generacja.
Co znaczy Grafika Komputerowa:
Definicja na ekranie monitora komputera, w przeciwieństwie od wyświetlanych poprzez komputer znaków. Postęp w grafice komputerowej najlepiej widoczny jest w grach komputerowych. Por. grafika wektorowa, grafika generacja.
Co znaczy Geometria Obrazu:
Definicja prezentowanego na monitorze komputera. Najlepszy obraz na monitorze powinien mieć kształt prostokąta, a nie np. trapezu albo rombu. Na ekranie o prawidłowej geometrii narysowany poprzez komputer generacja.
Co znaczy Gra Symulacyjna:
Definicja która ma jak najdokładniej odzwierciedlić warunki w konkretnym obiekcie i (albo) to, co się z nim dzieje. Najpowszechniejsze są symulatory pojazdów: samolotów, czołgów, łodzi podwodnych. Zdarzają się generacja.
  • Dodano:
  • Autor: