importowanie co to jest
Importowanie definicja. Jak działa programu, które wymaga jego uprzedniej konwersji. Sposobność.
Znaczenie importowanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Importowanie

Co to znaczy IMPORTOWANIE: Wczytanie dokumentu do programu, które wymaga jego uprzedniej konwersji. Sposobność importowania dokumentów jest przydatna dlatego, iż sporo programów przechowuje własne dane w różnych formatach plików. Importowanie zdarza się na przykład wtedy, gdy użytkownik wybiera polecenie Otwórz i na liście wyboru wskazuje niestandardowy dla danego programu format pliku. Por. eksportowanie.

Czym jest importowanie znaczenie w Definicje komputer I .

Co znaczy ISA:
Definicja rodzaj magistrali danych w komputerach PC umożliwiający montowanie kart rozszerzeń ISA. Jest on nadal stosowany w płytach głównych z racji na to, iż na świecie wciąż wytwarzane są karty rozszerzeń importowanie.
Co znaczy ISDN:
Definicja telefoniczna, która w przyszłości być może zastąpi tradycyjną sieć analogową. Została stworzona do przekazywania nie tylko głosu, ale również danych w formie cyfrowej. W ISDN nie występują typowe dla importowanie.
Co znaczy Incremental Packet Writing:
Definicja Zobacz nagrywanie pakietowe importowanie.
Co znaczy Interpreter Komend:
Definicja ładowany do pamięci RAM komputera przy uruchamianiu się mechanizmu operacyjnego. Przetwarza komendy wprowadzane z klawiatury na czynności wykonywane poprzez komputer, na przykład skopiowanie czy importowanie.
Co znaczy International Business Machines:
Definicja Zobacz IBM importowanie.
  • Dodano:
  • Autor: