kabel co to jest
Kabel definicja. Jak działa przewodników prądu) otoczonych izolatorem. Od liczby przewodów w kablu.
Znaczenie kabel definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kabel

Co to znaczy KABEL: Jeden albo sporo przewodów (przewodników prądu) otoczonych izolatorem. Od liczby przewodów w kablu i ich wtyczek zależy, do czego możemy dany kabel zastosować. Wybrane urządzenia komputerowe (na przykład mysz, klawiatura, dżojstik) są fabrycznie wyposażone w kable przyłączeniowe. Do innych trzeba je dokupić. Por. kabel równoległy, kabel szeregowy, kabel koncentryczny, skrętka ekranowana, skrętka nieekranowana.

Czym jest kabel znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kabel Koncentryczny:
Definicja przekroju składający się z wewnętrznej, izolowanej żyły i otaczającego ją metalowego oplotu - tak zwany ekranu. Całość jest osłonięta rurką z miękkiego tworzywa sztucznego. Kabel koncentryczny jest kabel.
Co znaczy Konwerter:
Definicja niewielki program, który wykonuje mechanizm konwersji. Większość dzisiejszych aplikacji, szczególnie programy biurowe i programy graficzne, ma wbudowaną znaczną liczbę konwerterów na różne formaty kabel.
Co znaczy Katalog Domowy:
Definicja podkatalog zawierający pliki jednego z użytkowników mechanizmu. W sytuacji administratora mechanizmu to jest katalog root (w Linuksie) albo Administrator (w Windows XP), w sytuacji zaś pozostałych kabel.
Co znaczy Kreator:
Definicja mechanizm konfiguracji albo pomagający używać z głównego programu. Kreator ma charakterystyczny wygląd - prezentuje następne okna z pytaniami i polami do wypełnienia, między którymi użytkownik kabel.
Co znaczy Katalog:
Definicja dysku twardego, która pomaga zorganizować znajdujące się na nim pliki. Katalog może zawierać następne katalogi, zwane podkatalogami. W danym katalogu nie mogą znajdować się dwa pliki albo dwa kabel.
  • Dodano:
  • Autor: