kabel co to jest
Kabel Ide definicja. Jak działa łączenia dysków twardych i napędów optycznych z kontrolerem na.
Znaczenie kabel definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kabel Ide

Co to znaczy KABEL IDE: Kabel wykorzystywany do łączenia dysków twardych i napędów optycznych z kontrolerem na płycie głównej. Kabel IDE może się różnić fizyczną budową w zależności od tego, czy łączy urządzenia wykonane w standardzie Ultra DMA/33, czy Ultra DMA/66 i szybsze. Wg specyfikacji długość kabla IDE nie powinna przekroczyć 46 cm.

Czym jest kabel IDE znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Klient:
Definicja funkcjonowania wymaga usług serwera. Klient wykorzystuje możliwości serwera bez konieczności ich rozumienia. Klientem może być na przykład program umożliwiający korzystanie z IRC czy z poczty kabel ide.
Co znaczy Karta Muzyczna:
Definicja pozwalająca na odgrywanie i nagrywanie na komputerze dźwięku w formie plików muzycznych. Karty muzyczne umożliwiają również przyłączenie do nich komputerowych głośników, wzmacniacza, mikrofonu kabel ide.
Co znaczy Kompatybilność:
Definicja współpracy ze sobą dwóch maszyn - a więc wymiany danych, uruchamiania tych samych aplikacji, szeroko pojętego komunikowania się. Dwa różne pecety są ze sobą kompatybilne, można na nich uruchomić te kabel ide.
Co znaczy Kompilacja:
Definicja Tłumaczenie programu napisanego w języku programowania (a więc tak zwany kodu źródłowego) na kod maszynowy. Por. kompilator, interpreter kabel ide.
Co znaczy Kanał B:
Definicja Wydzielony kanał w transmisji danych przy zastosowaniu ISDN, o przepustowości 64 000 bps. Służy do wysyłania i odbierania danych. Z angielskiego: B (Bearer) channel - kanał przenoszenia kabel ide.
  • Dodano:
  • Autor: