koncentryczny kabel co to jest
KONCENTRYCZNY KABEL definicja. Jak działa składający się z wewnętrznej, izolowanej żyły i.
Znaczenie koncentryczny kabel definicja.

Czy przydatne?

Definicja KABEL KONCENTRYCZNY

Co to znaczy KABEL KONCENTRYCZNY: Kabel o okrągłym przekroju składający się z wewnętrznej, izolowanej żyły i otaczającego ją metalowego oplotu - tak zwany ekranu. Całość jest osłonięta rurką z miękkiego tworzywa sztucznego. Kabel koncentryczny jest używany nie tylko w sieciach komputerowych, lecz również na przykład w instalacjach antenowych do radia i telewizora, jak także w instalacjach telewizji kablowych. Typowy kabel koncentryczny ma oporność 50 omów i umożliwia przesyłanie danych z szybkością transmisji 10 Mbps. Por. skrętka ekranowana, skrętka nieekranowana.

Czym jest kabel koncentryczny znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy k56flex:
Porównanie Zobacz V.90 kabel koncentryczny co znaczy.
Krzyżówka Klucz Prywatny:
Dlaczego znaków) używane do szyfrowania i rozszyfrowania danych. Klucz publiczny jest znany wszystkim, z kolei klucz prywatny znany jest tylko jego właścicielowi. Gdy osoba A chce wysłać poufną informacja do kabel koncentryczny krzyżówka.
Co to jest Kamera Cyfrowa:
Jak lepiej kamery, która zapisuje obraz i dźwięk w sposób cyfrowy na kasecie wideo. Urządzenia korzystające z tej technologii to np. kamery DV (zapisujące obraz i dźwięk na kasetach Mini DV) i kamery Digital 8 kabel koncentryczny co to jest.
Słownik Kwerenda:
Kiedy Filtr umożliwiający wybranie z bazy danych wyłącznie potrzebnych danych wg zadanego klucza. Z angielskiego: query - dopytywać kabel koncentryczny słownik.
  • Dodano:
  • Autor: