koncentryczny kabel co to jest
Kabel Koncentryczny definicja. Jak działa składający się z wewnętrznej, izolowanej żyły i.
Znaczenie koncentryczny kabel definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kabel Koncentryczny

Co to znaczy KABEL KONCENTRYCZNY: Kabel o okrągłym przekroju składający się z wewnętrznej, izolowanej żyły i otaczającego ją metalowego oplotu - tak zwany ekranu. Całość jest osłonięta rurką z miękkiego tworzywa sztucznego. Kabel koncentryczny jest używany nie tylko w sieciach komputerowych, lecz również na przykład w instalacjach antenowych do radia i telewizora, jak także w instalacjach telewizji kablowych. Typowy kabel koncentryczny ma oporność 50 omów i umożliwia przesyłanie danych z szybkością transmisji 10 Mbps. Por. skrętka ekranowana, skrętka nieekranowana.

Czym jest kabel koncentryczny znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kbps:
Definicja Kilobit na sekundę. Zobacz bps kabel koncentryczny.
Co znaczy Klucz Sprzętowy:
Definicja podłączane zazwyczaj do portu USB komputera. Ono jest dostarczane z kosztownym oprogramowaniem, na przykład programami CAD i DTP. Program zabezpieczony kluczem sprzętowym nie uruchomi się bez niego kabel koncentryczny.
Co znaczy Kopia Zapasowa:
Definicja pojedynczego pliku, programu czy także całego dysku twardego stworzony na potrzeby archiwizacji danych albo ze względów bezpieczeństwa, na wypadek gdyby oryginał uległ uszkodzeniu bądź całkowitemu kabel koncentryczny.
Co znaczy Klucz Rejestru:
Definicja Windows przedstawiają zawartość rejestru w podobnej formie jak Eksplorator Windows przedstawia zawartość dysku twardego. Symbolizowane poprzez żółte ikony foldery i podfoldery w rejestrze noszą nazwę kabel koncentryczny.
Co znaczy Klasyfikator Zawartości:
Definicja Zobacz ograniczenia dostępu kabel koncentryczny.
  • Dodano:
  • Autor: